Telefon Numaraları
Adres : Ziyapaşa Bul. Kurtuluş Mah. 64003 Sk. No:8 Seyhan / Adana
E-Posta : -
Websitesi :

Adana Özel Kız Rezidans

Yurt Hakkında

Özel Adana Kız rezidans Öğrenci Yurdu Adana’da üniversite ve yüksekokul eğitimine başlayacak ve devam etmekte olan kız öğrencilerin rahat etmesi için rezidans kalitesinde hazırlanmış özel bir kız öğrenci yurdudur.

Yurt binasında kız öğrencilerin eğitim hayatını en kaliteli şekilde sürdürmeleri için gerekli olan bütün imkanlar sunulmuştur. Yurtta; öğrenciler 1, 2, 3 ve 4 kişilik odalarda kalmaktadır. Bütün odalarda öğrenci adedine göre buzdolabı, televizyon, gardrop, etejer, çalışma masası, kitaplık, klima ve kitap okuma aplikleri gibi, temel ihtiyaçlar bulunmaktadır.

Ayrıca yurdun sunduğu imkanlar arasında; Çukurova Üniversitesine yakın olma, açık büfe sabah kahvaltısı, öğrenci hobi mutfağı, ücretsiz çamaşırhane ve ütü, revir, bilgisayar salonu, şark odası, fiber internet ve kablosuz internet erişim olanağı, sağlığınız için fitness salonu, aileler için ziyaretçi odası ve ailelere ücretsiz konaklama imkanı sunulmaktadır.

Yurt binası ses ve ısı geçirmeyen cam sistemine sahip olup her katta dahili telefon, yangın söndürme ekipmanları, acil alrarm sistemleri bulundurmaktadır.

Ayrıca 200 kişilik Atatürk manzaralı ters da yine öğrencilerin hizmetindedir.

* Adana Kız Öğrenci Yurtları
* Adana Erkek Öğrenci Yurtları
* Yurtlar

Bina Özellikleri

Oda Özellikleri

Hizmetler

Adana Kız Öğrenci Yurtları

Özel Üyeler