Telefon Numaraları
Adres : Altınşehir Mah. 30151. Sokak Adıyaman Üniversitesi Ana Kampüs Yanı No:5 Merkez / Adıyaman
E-Posta : -
Websitesi :

Ceylan Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu (Adıyaman)

Yurt Hakkında

Kızlarınızı güvenilir yerlere emanet etmek istiyorsanız bu konuda Ceylan Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu size yardımcı olabilir. Deprem yönetmeliğine göre dizayn edilen binada her türlü önlem ve tedbir de alınmıştır. Bina güvenliği konusunda da tedbiri elden bırakmayan Ceylan Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu, 24 saat kapalı devre kayıtlı kamera sistemi ile güvenliği en üst seviyede tutmaktadır.

2,3 ve 4 kişilik oda bulabilme imkanına sahip olduğunuz yurtta; her bir oda içerisinde duşa kabinli banyo, ayaklı lavabo, wc ve ayna takımı da yer almaktadır. Odalarda her bir öğrenci için ortopedik yatak, nevresim takımı, yastık, elbise dolabı, kitaplıklı ders çalışma masası ve sandalye yer almakla birlikte daha pek çok imkan da bulunmaktadır.

Öğrencilerin yurttan dışarı çıkmadan tüm ihtiyaçlarını giderebilecekleri bir ortamı size sunan bu mekanda; etüt odası, revir, kuaför salonu, internet, çamaşırhane, ütü odası, kantin ve yemekhane hizmetleri de sizlere sunulmaktadır. Ayrıca sizlerin sağlıklı bir ortamda yaşayabilmesi için tüm kullanım alanları temizlenilmekle birlikte 15 günde bir nevresim takımları da değiştirilmektedir.

* Adıyaman Kız Öğrenci Yurtları
* Adıyaman Erkek Öğrenci Yurtları
* Yurtlar

Bina Özellikleri

Oda Özellikleri

Hizmetler

Adıyaman Kız Öğrenci Yurtları

Özel Üyeler