Telefon Numaraları
Adres : Özel Ketencioğlu Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu Cumhuriyet mah. Müftülük cad. No:74 Merkez / Adıyaman
E-Posta : -
Websitesi :

Özel Ketencioğlu Kız Yurdu (Adıyaman)

Yurt Hakkında

Kız öğrencilere sıcak ve güler yüzlü bir ortam sunan Özel Ketencioğlu Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu; 1, 2, 3 ve 4 kişilik odaları ile sizlere hizmet vermektedir. Öğrencilere rahat bir yaşam alanı sağlamayı hedefleyen Özel Ketencioğlu Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu döşeli ve üstü ters tavan olan banyolar ile hizmet vermektedir.

Temizlik konusunda da öğrencilere iş bırakmayan Özel Ketencioğlu Yüksek Öğrenim Kız Yurdu, yurt ve oda temizliği kendi elemanları tarafından yapılmaktadır. Bu sayede vakit alan temizlik gibi sıkıntılarla öğrenciler uğraşmak zorunda kalmamaktadır.

Günlük yaşam sürecinde ve algı ile ilgili faaliyetlerde oldukça önemli olan kaliteli uykunun öğrencilere sağlanılması açısından da yurt bünyesinde yer alan tüm odalarda ortopedik yataklar bulunmaktadır. Öğrencilerin tüm ihtiyaçlarını karşılamaya yetecek kapasiteye sahip olan yurt, MEB tarafından onaylı olan yurtlar arasındadır. Tam donanımıyla uzun yıllardır öğrencilere barınma mekanı olan bu yurt, huzur ve güven dolu ortamıyla herkesin beğenisini kazanan nadir yurtlardan biridir. Yaklaşık olarak 300 yatak kapasitesine sahip olan yurtta daha pek çok imkan da öğrencilere sunulmaktadır.

* Adıyaman Kız Öğrenci Yurtları
* Adıyaman Erkek Öğrenci Yurtları
* Yurtlar

Bina Özellikleri

Oda Özellikleri

Hizmetler

Adıyaman Kız Öğrenci Yurtları

Özel Üyeler