Telefon Numaraları
Adres : Eskisaray Mah. Gölbaşı Cad. Biraralık İlköğretim Okulu Karşısı Merkez / Adıyaman
E-Posta : -
Websitesi :

Veysi Parmaksız Özel Kız Öğrenci Yurdu (Adıyaman)

Yurt Hakkında

Deneyimli ve uzman kadrosuyla kız çocuklarınızı bırakabileceğiniz güvenilir adreslerden bir tanesi de Veysi Parmaksız Özel Kız Öğrenci Yurdu’dur. Sizlere rahat bir imkan sunan Veysi Parmaksız Özel Kız Öğrenci Yurdu, herhangi bir siyasi kurum, kuruluş ya da cemiyete üye olmamakla birlikte temiz ve güvenilir bir ortamı da sizlerle buluşturmaktadır. Ailelerinden ilk defa ayrılan üniversite öğrencilerine sıcak bir ortam sunan bu mekanda; rahat odalar, fitness ve spor salonu, çalışma ortamları, gitar kursu, bağlama kursu, İngilizce kursu, sinema günleri ve daha pek çok aktivite sayesinde çevre koşulları nedeniyle yaşayabileceğiniz sıkıntı ve sorunlar en aza indirgenmiştir.

Özel yurt bünyesinde yer alan odalar 2-3 ve dört kişiliktir. Odalarda sizlerin kullanımı için ortopedik yataklar ve ahşap dolapların yanı sıra her odanın kullanımına ayrılan lavabo, wc ve duşa kabin de yer almaktadır. Ayrıca duşa kabin ve wc içerisinde 24 saat sıcak su imkanı da sizlere tanınmaktadır.

Konforlu odaların yanı sıra yurt bünyesinde ayrı illerden gelen öğrencilerin kendi damak zevklerine göre yemek pişirebilecekleri hobi mutfakları da yer almaktadır.

* Adıyaman Kız Öğrenci Yurtları
* Adıyaman Erkek Öğrenci Yurtları
* Yurtlar

Bina Özellikleri

Oda Özellikleri

Hizmetler

Adıyaman Kız Öğrenci Yurtları

Özel Üyeler