Telefon Numaraları
Adres : Erzurum Yolu Üzeri ( Kampüs Yolu Otogar karşısı ) No:15 Merkez / Ağrı
E-Posta : -
Websitesi :

Akademi Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Pansiyonu (Ağrı)

Yurt Hakkında

Akademi Yüksek Öğretim Erkek Öğrenci Pansiyonu sizlere rahat ve kaliteli bir yaşam kapılarını aralamaktadır. Ailenizden uzakta sıcak bir ortama ihtiyacı olan öğrencilerin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek olan bu pansiyonda pek çok imkan da sizleri beklemektedir.

Akademi Yüksek Öğretim Öğrenci Pansiyonunda 2,3 ya da 4 kişilik odalar bulabileceğiniz gibi odaların hepsi aydınlık, havadar ve kullanılışlıdır. Odalar merkezi sistemli olmakla birlikte kış ayları için ses ve ısı yalıtımı özelliği de bulunmaktadır.

Öğrenciler için rahat ve kaliteli uykuyu sağlayacak ortopedik ve bazalı yataklar da Akademi Yüksek Öğretim Öğrenci Pansiyonu’nda yer almaktadır. Bunun yanı sıra sıcak su imkanını da sizlere sunan pansiyonun odalarında televizyon ve buzdolabı imkanı da yer almaktadır. Sizlerin rahat ve huzurlu ders çalışabilmesi için etüt imkanını da sunan Akademi Yüksek Öğretim Öğrenci Pansiyonunda kahvaltı imkanı da sunulmaktadır. 6- 7 çeşit kahvaltı çeşidi bulunan pansiyonda akşam yemekleriniz de düşünülmüştür. Sabah kahvaltısı ve akşam yemeklerinin yanı sıra fastfood türü yiyecek tercihini de bulabileceğiniz Akademi Yüksek Öğretim Öğrenci Pansiyonunda fastfood kafeterya da sizlere sunulan imkanlar arasında yer almaktadır. Wireless internet imkanını da bulabileceğiniz bu pansiyonun şehir merkezinde yer alması da öğrenciler için büyük ulaşım kolaylığı sağlamaktadır.

* Ağrı Kız Öğrenci Yurtları
* Ağrı Erkek Öğrenci Yurtları
* Yurtlar

Bina Özellikleri

Oda Özellikleri

Hizmetler

Ağrı Erkek Öğrenci Yurtları

Özel Üyeler