Telefon Numaraları
Adres : Zafer Mahallesi 135 Sokak No: 2 Merkez / Aydın
E-Posta : -
Websitesi :

Akademi Erkek Öğrenci Yurdu (Aydın)

Yurt Hakkında

Aydın gibi güzel bir şehirde üniversiteye gidiyorsanız veya üniversiteyi kazandıysanız sizin için özel akademi erkek öğrenci yurdu sizlere birçok imkânlar sunarak hizmet vermektedir. Yurt apart daireler şeklinde olup 1 ve 2 kişilik oda seçenekleri bulunmak ile beraber 3 ve 4 kişilik odalar da mevcuttur.

Odalarda imkânlar oldukça geniş tutulmuştur ve her dairede banyo, WC, İnternet erişimi, kişiye özel rahat yatak, ahşap çalışma masası ve gardırop mevcuttur. Odaların ve diğer umumi yerlerin temizliği temizlik personeli tarafından düzenli olarak yapılmaktadır. Açık büfe sabah kahvaltısı ve 4 çeşit akşam yemeği profesyonel aşçılar tarafından titizlikle hazırlanmaktadır. Ayrıca masa tenisi ve fitness salonu öğrencilerin keyifli vakit bir geçirmeleri ve spor yapabilmeleri için dizayn edilmiştir.

Güvenliğin daha iyi sağlanması için parmak izi ile giriş sağlanmakta olup güvenlik 24 saat hizmettedir. Sizde aile sıcaklığında bir yurt istiyorsanız akademi erkek öğrenci yurdunu tercih edebilirsiniz.

* Aydın Kız Öğrenci Yurtları
* Aydın Erkek Öğrenci Yurtları
* Yurtlar

bedava-yurt-sitesi

Bina Özellikleri

Oda Özellikleri

Hizmetler

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :

Aydın Erkek Öğrenci Yurtları

Özel Üyeler