Telefon Numaraları
Adres : Şeyhcui Mah. Kemal Nahrazoğlu Cad. Eğitim Fakültesi Yanı, No: 4 MERKEZ / AMASYA
E-Posta : -
Websitesi :

Amasya Şahin Apart Kız Öğrenci Evleri

Yurt Hakkında

Şahin Apart Kız Öğrenci Evleri 2005 yılından beri siz değerli öğrencilere en iyi şekilde hizmet vermektedir. Bu apart bünyesinde size sunulan pek çok hizmet bulunmakla birlikte sadece barınacağınız yerler değil aynı zamanda rahatlığı ve konforu bulabileceğiniz bir mekandır. Şahin Apart Kız Öğrenci Evleri; 1, 2, 3 ve 4 kişilik odaları ve güler yüzlü personeli ile sizlere hizmet vermektedir. Sıcak su imkanının bulunduğu apart bünyesinde merkezi doğal gazlı kalorifer hizmeti de sizlere sunulmaktadır.

Şahin Apart Kız Öğrenci Evi bünyesinde daha pek çok imkan sizlere sunulmaktadır. Her odada klima gibi farklı ve hoş hizmetlerinin yanı sıra odalarında yer alan duş imkanı da sizlerin yararına olan özelliklerinden bir tanesidir.

Güvenlik konusunda da oldukça titiz ve özverili hareket eden Şahin Apart Kız Öğrenci Evleri’nde 24 saat güvenlik görevlisi de bulunmaktadır. Depreme dayanıklı olan bu aparta giriş konusunda da güvenlik ve tedbirler ön plana çıkarılmıştır. Parmak izi teknolojisi ile girişi yapılan bu apartta güvenlik konusunda hiçbir sıkıntı yaşanmamaktadır. Bu hizmetlerin yanı sıra öğrencilerin dinlenme ya da eğlence gibi ihtiyaçlarına cevap verebilecek eğlence ve internet salonu da apart tarafından sizlerin hizmetine sunulmuştur.

Çok Özel

Şahin Apart Kız Öğrenci Evleri, Amasya’nın en güzide yerleşim yeri olan Üniversiteler Caddesi’nde özel mimari binasında otel rahatlığında hizmet vermektedir.

Çok Güvenli

24 Saat güvenlik kameraları ve güvenlik görevlisiyle Apart güvenliği sağlanmaktadır. İçiniz rahat olsun.

Teknodenetim

Apartlarımızda gece kapı güvenlik görevlisi hariç, tüm çalışanlar bayandır. Personel ve öğrenci giriş çıkışları dijital parmak izi basma tekniği ile denetlenmektedir.

Depreme Dayanıklı

Şahin Apart Kız Öğrenci Evleri, deprem yönetmeliğine uygun olarak inşa edilmiştir. Binamız depreme dayanıklılık testlerinden geçmiştir.

Ulaşım Kolaylığı

Amasya Üniversitesi 50 mt. mesafededir. Otobüs durakları öğrenci evinin hemen yanından kalkmaktadır. Şehirlerarası otobüs terminaline tek vasıta ile gidilebilmektedir.

Yemek

Açık büfe sabah kahvaltısı ve akşam yemeği (4 çeşit) hizmeti verilmektedir.

Amasya Şahin Apart Kız Öğrenci Evleri Haritası

* Amasya Kız Öğrenci Yurtları
* Amasya Erkek Öğrenci Yurtları
* Yurtlar

Bina Özellikleri

Oda Özellikleri

Hizmetler

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

öznur
21 Haziran 2013 - 20:00

yurt fiyatlarınız nedir acaba 1 ve 3 kişilik odalar için?

züleyha
01 Ağustos 2013 - 22:51

amasyayı kazandım ama şehirle ilgili hiçbir şey bilmiyorum maalesef. şehir hakkında, yurdunuzun diğer yurtlardan farkları konularında beni bilgilendirir misiniz? neden bu yurdu tercih etmeliyiz, fiyatlarınız nasıl vb.

Amasya Kız Öğrenci Yurtları

Özel Üyeler