Aral Kız & Erkek Öğrenci Yurtları (Aksaray)

Aral Kız ve Erkek öğrenci yurtları Aksaray Merkez’de Aksaray Üniversitesini (ASÜ) yeni kazanmış ve devam etmekte olan öğrencilerin hizmetinde olan, erkek ve kız yurtları şeklinde bloklardan oluşan, 150 erkek ve 150 kız öğrenci kapasiteli, konforlu bir yurttur.

Öğrenci yurdu şehir dışında olmakla birlikte şehrin gürültüsünden uzak ancak kampüse ve çarşıya sürekli gece 00:00’a kadar yapılan ücretsiz servislerle öğrencilere huzurlu bir atmosfer sunmaktadır.

Aral erkek ve kız yurtlarında odalar 2 ve 3 kişilik odalardan oluşmaktadır. Bütün odalarda Lavabo, duş ve WC bulunmaktadır. Yurtta Sabah kahvaltısı ile Akşam yemeği ücretsiz olarak verilmektedir. İnternet erişimin kablosuz ve sınırsız olduğu yurtta sıcak su imkânı 24 saat süreklidir. Öğrencilerin emniyeti açısından odalarda master kilit sisteminin kullanıldığı yurtta her odada ayrıca Tv bulunmaktadır. Odaların temizliği ve ortak alanların tamamının temizliği görevli personel tarafından yapılmaktadır. Öğrenciler Aral erkek ve kız yurdunda çamaşır ve ütü yapma imkânını da ücretsiz olarak bulabilmektedir.

Kameralı güvenlik sistemi ile sürekli kontrol altında tutulan yurt Aksaray’da üniversite okumak isteyen erkek ve kız öğrenciler için ideal bir yurttur.

* Aksaray Kız Öğrenci Yurtları
* Aksaray Erkek Öğrenci Yurtları
* Yurtlar

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :