Telefon Numaraları
Adres : 2000 Evler Mahallesi 44. Cadde No:29 Merkez / Nevşehir
E-Posta : -
Websitesi :

Arıkan Apart (Nevşehir)

Yurt Hakkında

Arıkan Apart Nevşehir Üniversitesini kazanmış ve devam etmekte olan kız öğrencileri için oldukça ideal apart bir binadır. Binanın konum itibarı ile 2 bin evler mevkiinde olması gerek üniversiteye gerekse şehrin diğer yerlerine ulaşım bakımından kolaylık sağlamaktadır.

Arıkan apartta kız öğrencilerin eğitimlerini en iyi şekilde devam ettirebilmeleri için olabilecek en iyi şekilde dizayn edilmiştir. Apartta kalacak öğrenciler 2 veya 4 kişilik odalarda kalmaktadırlar. Odalarda öğrencilere sunulan hizmetlerse iç ve dış hatlı telefonlar, kablosuz internet hizmeti, balkon, wc, banyo, buzdolabı, ütü, yatak, öğrencilerin rahat ders çalışabilmesi için çalışma masası, şofben, elbise dolabı,  televizyon ve uydu yayını bulunmaktadır. Arıkan apart 7 gün 24 saat sürekli olarak güvenlik kameraları ile izlenmekte böylece güvenlik tedbirleri en üst seviyede tutulmaktadır.

Nevşehir’de kız öğrencilerinin güvenle kalabileceği ve eğitimlerini sürdürebileceği Arıkan apart tüm üniversiteli kızların hizmetindedir.

* Nevşehir Kız Öğrenci Yurtları
* Nevşehir Erkek Öğrenci Yurtları
* Yurtlar

Bina Özellikleri

Oda Özellikleri

Hizmetler

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Emirhan
17 Ocak 2014 - 23:24

Apartınızın temizliǧi disiplini ve yönetimdeki dürustlüǧünden dolayı herkese tavsiye ederim 1 kere görmeniz yeterli

Tuğçe
04 Mart 2016 - 12:23

Fiyat öğrenebilir miyiz

İlgili Terimler :

Nevşehir Kız Öğrenci Yurtları

Özel Üyeler