Telefon Numaraları
Adres : Olgunlar Caddesi, No:4 PK:06640 Kızılay / Ankara
E-Posta : -
Websitesi :

Ata Kız Öğrenci Yurdu (Ankara)

Yurt Hakkında

Ata kız öğrenci yurdu Ankara’da üniversite eğitimi görecek olan ve üniversite eğitimine devam eden kız öğrencilere hizmet vermektedir. Kız öğrenci yurdu Ankara’nın merkez yerlerinden biri olan Kızılay da bulunmaktadır. 4 katlı yurt binasında öğrenci odaları 1, 2, 3 ve 4 kişilik olarak ayarlanmıştır.

Yerlerin tamamı halı kaplama olan odalarda öğrenciler için gardrop, çalışma masası, kitaplık, masa lambası, televizyon, saç kurutma makinası ve yatak mevcuttur. Eğitimciler gözetiminde rahat ders çalışabilmek için sessiz etüt salonu ve kütüphane 7 gün 24 saat kullanıma açıktır. Tüm odalarda sınırsız ve ücretsiz internet vardır.

Ayrıca yurtta 12 çeşit açık büfe sabah kahvaltısı ve 4 çeşit akşam yemeği verilmek ile beraber öğrencilerin stres atması için çeşitli yiyecek ve içeceklerin de bulunduğu cafe mevcuttur. Yurt haftanın 7 günü temizlik ekibi tarafından temizlenmekte olup kişisel çamaşırlar ücret karşılığı görevliler tarafından yıkanıp ütülenerek teslim edilmektedir. yurtta sağlık hizmeti ve güvenlik hizmeti de verilmektedir.

* Ankara Kız Öğrenci Yurtları
* Ankara Erkek Öğrenci Yurtları
* Yurtlar

Bina Özellikleri

Oda Özellikleri

Hizmetler

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :

Ankara Kız Öğrenci Yurtları

Özel Üyeler