Telefon Numaraları
Adres : Kadikoy Mah. Bagdat Cad. Ataturk bulvari Okur Sok. No:54 İzmit / Kocaeli
E-Posta : -
Websitesi :

Bulvar Erkek Öğrenci Yurdu (Kocaeli)

Yurt Hakkında

Bulvar Erkek Öğrenci Yurdu Kocaeli İzmit’te bulunmaktadır. Yurt 2005’te faaliyete geçmiştir. Özel bir yurt olup hiçbir vakıf, dernek ve cemaatlerle ilgisi yoktur. Yurt şehir merkezindedir. Binanın 50 kişilik kapasitesi vardır.

Yurt şehir merkezinde olduğu için bütün kampüslere tek vasıta ile ulaşılabilmektedir. Yurdun bütün odaları 2 kişiliktir. Her bir odada öğrencilerin boş zamanlarında keyifli vakit geçirebilmesi için TV bulunmaktadır. Yine her bir odada kişisel eşya ve kıyafetlerin yerleştirilmesi için kitaplıklar ve gardıroplar vardır. Sınav dönemlerinde öğrencilerin rahat ve huzurlu bir şekilde ders çalışabilmesi için tüm odalarda çalışma masa ve sandalyeleri mevcuttur. Aynı zamanda her odada yiyecek ve içeceklerin uzun süre saklanabilmesi için mini buzdolapları mevcuttur. Binadaki kablosuz internet ile öğrenciler odalarından kesintisiz olarak internete bağlanabilmektedir.

Bulvar Erkek Öğrenci Yurdu’nun ortak kullanım alanları ve katları alanında uzman bayan personeller tarafından düzenli olarak temizlenmektedir. Yurtta 24 saat güvenlik personeli huzurun korunması için iş başındadır. Yemekhane 7.00- 11.30 arası sabah kahvaltı servisi ile açılmaktadır. Erkek öğrenciler kirli çamaşırlarını yurdun özel çamaşırhanesinde ücretsiz olarak yıkayabilmektedir. Yurdun banyoları duşa kabinlidir. Dinlenme odası ferah havası ile her zaman öğrencilerin kullanımına açıktır. Öğrencilerin sınav dönemlerinde düzenli ve disiplinli olarak ders çalışabilmeleri için etüt odalarına yer verilmişidir.

* Kocaeli Kız Öğrenci Yurtları
* Kocaeli Erkek Öğrenci Yurtları
* Yurtlar

bedava-yurt-sitesi

Bina Özellikleri

Oda Özellikleri

Hizmetler

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :

Kocaeli Erkek Öğrenci Yurtları

Özel Üyeler