Telefon Numaraları
Adres : Milli Birlik Cad. No:108/B Merkez / Afyonkarahisar
E-Posta : -
Websitesi :

Çınar Kız Öğrenci Yurdu (Afyon)

Yurt Hakkında

Çınar Kız Öğrenci yurdu Afyon Kocatepe Üniversitesini kazanmış ve devam etmekte olan öğrenciler için Ali Çetinkaya kampüsüne en yakın, Sağlık Meslek Yüksek Okuluna sadece 600 metre mesafede, Emniyet Müdürlüğünün hemen yanında ve Grand Çınar Otelin arkasında bulunan 4 yıldızlı otel konforunda kız öğrenci yurdudur.

Çınar öğrenci yurdu yeni bir öğrenci yurdu olması sebebi ile her şeyin en lüks şekilde yapıldığı bir öğrenci yurdudur. Yurt binasında güvenliğin en iyi şekilde yapıldığı ve ortak alanların ve yurdun dış cephesinin 24 saat kamera ile izlendiği, kayıt yapıldığı ve güvenlik personelinin bulunduğu güvenilir bir yurttur.

Yurtta öğrenci odaları 2,3 ve 4 kişilik odalar olup her odada lüks lavabo, WC ve duş bulunmaktadır. odalarda LED ve LCD televizyon bulunmakta olup 300 kanal öğrencilerin hizmetindedir. Yurtta bulunan asansör de son teknoloji olup odalara hiçbir surette ses vermemektedir.

Revir ve sağlık hizmetlerinin de bulunduğu yurtta, internet erişimi kablosuz ve sınırsızdır. Bilgisayarı olmayan öğrenciler için yine ücretsiz bilgisayar bulunmaktadır. sabah kahvaltısı ve akşam yemeği verilen yurtta en seçici öğrenciler bile düşünülerek menü harılmanmaktadır.

* Afyon Kız Öğrenci Yurtları
* Afyon Erkek Öğrenci Yurtları
* Yurtlar

Bina Özellikleri

Oda Özellikleri

Hizmetler

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :

Afyon Kız Öğrenci Yurtları

Özel Üyeler