Telefon Numaraları
Adres : Kasaplar Mah. Soma Cad. No:129/1 Merkez / Balıkesir
E-Posta : -
Websitesi :

Denizkızı Kız Öğrenci Yurdu (Balıkesir)

Yurt Hakkında

Kızlarımız geleceğe ışık tutan aydınlık yarınlarımız her şeyin en iyisini ve en güzelini hak ediyor. Eğitim hayatlarını en güzel bir şekilde geçirmeleri için inşa edilmiş olan Denizkızı Kız Öğrenci Yurdu sağladığı ayrıcalıkları ile değerli kız çocuklarına farklı bir yaşama ortamı sunuyor. Eğitim hayatlarının ve okula devam etmelerinin yanında barınma ve hayatını idame ettirmeleri için başka ihtiyaçların olması gerekiyor. Buradan hareketle Denizkızı Kız Öğrenci Yurdu farklı koşullarda yaşatmak ve ihtiyaçlarını en modern şekilde karşılamaları için güçlü kadrosuyla çalışıyor.

Denizkızı Kız Öğrenci Yurdunun sağladığı ayrıcalıklar ile öğrenci eğitim hayatını tıpkı evinde kalıyormuş gibi geçiriyor. Öğrencilere sunduğu 24 saat aktif bilgisayarları olan bilgisayar odası sağladığı ayrıcalıkların yalnızca bir tanesidir. Çocuğunuz bu bilgisayar odasında derslerine yardımcı olacak ve kaynaklık edecek bilgilere hızlı ve sorunsuz bir şekilde ulaşıyor. Bu bilgisayar imkânı ile yurdumuz öğrencilerin eğitim seviyesini arttırmak için farklı hizmetleriyle öğrencilerin yararı için çalışmaktadır.

Ayrıca sağladığı bir diğer güzel imkânda öğrencilerin konforu için tahsis edilen servis imkânıdır. Öğrenciler tatile çıktığı zaman öğrencilerin tatil gidiş ve dönüşlerinde şehir dışında olan servislerimiz ile şehir dışında olan terminal ile yurt arasında öğrencilerimizin ulaşımı kolay bir şekilde yapılmaktadır.

Denizkızı Kız Öğrenci Yurdu bu güzel imtiyazları ile öğrencilerin eğitim hayatını çok güzel ve sorunsuz bir şekilde geçirebilmeleri için azimle çalışmaktadır. Uzman kadrosu ile her gün öğrencilerimize daha da güzel şartları nasıl sağlarız diye var gücümüzle çalışmaktayız. Bizim hedefimiz geleceğimizin aydın insanı olacak olan öğrencilerimize sizin kıymetli yavrularınıza şehir dışında okumanın zorluklarıyla zaten mücadele ederken bir de onun yanında yaşamsal ihtiyaçların zorluklarından kurtulmalarını sağlamak ve sağlıklı koşullar temin etmektir.

* Balıkesir Kız Öğrenci Yurtları
* Balıkesir Erkek Öğrenci Yurtları
* Yurtlar

Bina Özellikleri

Oda Özellikleri

Hizmetler

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

sinem
06 Nisan 2015 - 09:43

Yurt sahibinin isteği üzerine yorum kaldırılmıştır…

aytennn
04 Mart 2016 - 21:12

4 YILDIR BU YURTTAYDIM VE ÇOK MEMNUNUM KANTİNDEKİ FİYATLAR DİĞER YURTLARA GÖRE ÇOK UYGUN VE LEZZETLİ AİLELER GÖNÜL RAHATLIĞIYLA ÇOCUKLARINI EMANET EDEBİLİR…

İlgili Terimler :

Balıkesir Kız Öğrenci Yurtları

Özel Üyeler