Destekleyenler

Sitemiz Türkiye’de bir çok kaliteli site tarafından desteklenmektedir. Sizde sitemize destek verenlerdenseniz bizimle iletişim kurabilir ve bu sayfada yerinizi alabilirsiniz.

www.yenimakale.com : Türkiye’nin en iyi makale sitesi, tüm şehirlerin yurtlarına ait sayfalarından sitemizi desteklemektedir. Ayrıca e-yurtlar.com ‘da özel üye iseniz ilgili yurt sayfalarında en üstte özel üyelerin reklamı da yapılmaktadır.

www.ekyerlestirme.com : Türkiye’nin ilk ek yerleştirmelere yönelik sitesi üniversite amacı taşıyan öğrencilere hizmet vermektedir. Hergün onbinlerce öğrenci tarafından ziyaret edilen site, hem yaptığı reklamlarla, hemde onbinlerce üyesi bulunan canlı facebook gruplarından sitemize destek vermektedir.

www.kocaeliyurtlari.gen.tr : Kocaeli’nin yurt aramalarında en çok ziyaret edilen internet sitesidir. Sitenin seo çalışmaları e-yurtlar.com tarafından yapılmaktadır. Sitenin tüm sayfalarından e-yurtlar.com ‘a bağlantı bulunmaktadır.

www.aydinyurtlar.gen.tr : Aydın şehrimizin yurt aramalarında en çok ziyaretçi çeken internet sitesidir. Sitenin seo çalışmalarının tamamı e-yurtlar.com tarafından gerçekleştirilmiştir. Sitenin tüm sayfalarında e-yurtlar.com ‘un reklamı bulunmaktadır.

kizerkekyurtlari.blogspot.com : Sitemiz tarafından seo çalışmalarımız çerçevesinde oluşturulan ücretsiz yurt bloğunun tüm sayfalarından sitemize link bulunmaktadır.

SİZDE SİTEMİZE DESTEK VERENLER ARASINA KATILIN, BU SAYFADA YERİNİZİ ALIN…