Telefon Numaraları
Adres : Izmir yolu 20. Km. Görükle / Bursa
E-Posta : -
Websitesi :

Dolunay Kız Öğrenci Yurdu (Bursa)

Yurt Hakkında

Dolunay Kız Öğrenci Yurdu, Bursa Görükle’de kurulmuştur.  Yurt ısı ve ses yalıtımlı olarak inşa edilmiştir. Yurt odaları 1 kişilik ve 2 kişiliktir. Kız öğrenciler isteklerine göre tercih yapabilmektedirler. Her bir oda ferah ve aydınlıktır.  Yine odaların her birinde çalışma masa ve sandalyeleri mevcuttur.  Kız öğrencilerin kişisel eşya ve kıyafetlerini gönül rahatlığı ile muhafaza edebileceği kullanışlı gardroplar kişiye özel olarak odalarda mevcuttur. Kız öğrenciler için kullanılan odaların her birinde televizyon da bulunmaktadır. Dolunay Kız Öğrenci Yurdu odalara buzdolabı yerleştirmiştir. Öğrenciler yiyecek ve içeceklerine buzdolaplarında bozulmadan saklarlar. Her odada banyo ve wc bulunmaktadır. Banyolar duşakabinlidir. Kablolu ve kablosuz internete öğrenciler odalarından bağlanabilmektedir. Aynı zamanda uydu televizyon bağlantısı da mevcuttur.

Dolunay Kız Öğrenci Yurdunun iki kişilik odalarında LCD ekran televizyon bulunmaktadır. Oda ve katların temizliği görevliler tarafından düzenli ve hijyenik bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Yurt sakinleri 24 saat boyunca sıcak su imkanı verilmiştir. Öğrenciler odalarına kendi özel eşyalarını getirip kullanmada özgürdürler. Odalardaki çalışma masaları haricinde öğrencilere etüt odalarında da çalışabilme imkanı sağlanmıştır. Yurt mutfağı 500 kişilik yemek yapabilme kapasitesine sahiptir. Hijyen kurallarına son derece önem verilir ve yemekler öğrencilerin istekleri doğrultusunda uzman aşçılar tarafından hazırlanır.

Sabah, öğle ve akşam olmak üzere 3 öğün servis edilir. Sabah kahvaltısı açık büfe olarak ücretsiz verilirken öğle ve akşam yemekleri ücretlidir. Kafeteryadaki yemek fiyatları yurt yönetimi tarafından belirlenmekte olup dışardaki yemek fiyatlarından düşük fiyatlardadır. Yurt 24 saat güvenlik kamerası ile kontrol altındadır ve öğrenci giriş çıkışı güvenli bir şekilde sağlanmaktadır. Giriş çıkışlarda parmak izi turnike sistemi kullanılmaktadır. Doluna Kız Öğrenci yurdu misafirlerine çeşitli spor aktiviteleri ve sosyal aktiviteler de düzenlemektedir. Öğrenciler geçirebileceği sağlık sorunlarında idare refakatinde en yakın sağlık kuruluşuna gidebilmektedirler.

* Bursa Kız Öğrenci Yurtları
* Bursa Erkek Öğrenci Yurtları
* Yurtlar

bedava-yurt-sitesi

Bina Özellikleri

Oda Özellikleri

Hizmetler

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :

Bursa Kız Öğrenci Yurtları

Özel Üyeler