Telefon Numaraları
Adres : Paşabayır Mah. Ordu Cad. No: 180 Bandırma / Balıkesir
E-Posta : -
Websitesi :

Ergen Kız Öğrenci Yurdu (Balıkesir)

Yurt Hakkında

Eğitim ve öğretim hayatının iyi bir şekilde geçmesi geleceğe atılan hazırlık basamaklarından bir tanesidir. Eğitimin iyi olması sadece okul kariyerinin ve ders notlarının iyi olmasıyla ilgili değildir. Bu aşama bir bütünlük gerektirir okul başarısının yanında öğrencinin öğrencilik hayatını devam ettirmesi için diğer olanaklar da güzel bir şekilde hazırlanmış olması gerekmektedir. Bu da öğrenci, aile ve bu güzel olanakları sağlayacak kişilerin işbirliği ile yakından ilgilidir. Öğrenci ailesinin yanında bir okul kazanırsa şayet bu zemini sadece ailesi hazırlar. Fakat öğrenci yaşadığı yerin dışında bir okul kazanırsa ailesinden uzakta olduğu için öğrencilik hayatı güzel olsun diye başkalarının desteği gerekmektedir. İşte tam da burada evladınızın rahatını sağlayacak öğrenci yurtları devreye girmektedir.

Çocuğunuza güzel olanaklar sunan Ergen Kız Öğrenci Yurdu birçok özelliği ile beklediği konforu öğrencilere sağlamaktadır. Kızınız da artık buranın bir parçası olacaktır. Okulundan çıktığı vakit sanki kendi evine gidiyormuş gibi kafasında hiçbir tereddüt olmayacağına emin olabilirsiniz. Sanki kendi evinin kapısından içeri girdiğini ve kendi odasının rahatlığında ders çalıştığını hissedecek. Yurdumuzun lezzetli yemeklerini yerken annesinin elinin lezzetini tadıyormuş gibi olacak. Güvenilir bir yuva sıcaklığında evladınızı koruyor ve gözetiyor olacağız. Çünkü çocuğunuzun başarısı aynı zamanda bizim başarımızı yansıtır. Nasıl bir anne baba çocuğu başarılı olsun diye hiçbir fedakârlıktan kaçınmazlarsa bizlerde evlatlarınıza anne baba titizliği ile yaklaşacağız.

Geleceğe kendine güvenen, ayakları yere basan, sağlıklı ve genç nesiller yetiştirmek bizim asıl prensibimizdir. Sevgi, saygı, şefkat ve sorumluluk temel ilkelerimizden yalnızca bir kaçıdır. Kız çocuklarına verdiğimiz hassasiyet ve onların bizi daha üst düzeylere taşıyacağı bilinciyle bu yola çıktık. Ergen Kız Öğrenci Yurdu tüm çalışanları sabır ve anlayışı prensiplerimiz arasına yer edip bir ekip çalışması ışığında değerli öğrencileri en güzel koşullarda hazırlamayı kendimize hedef seçmekteyiz.

* Balıkesir Kız Öğrenci Yurtları
* Balıkesir Erkek Öğrenci Yurtları
* Yurtlar

Bina Özellikleri

Oda Özellikleri

Hizmetler

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :

Balıkesir Kız Öğrenci Yurtları

Özel Üyeler