Telefon Numaraları
Adres : Çınar Mah. Eski Belediye Binası No:1 Ağlasun / Burdur
E-Posta : -
Websitesi :

Gezmez Kız Pansiyonu (Burdur)

Yurt Hakkında

Kız pansiyonları arasından bir seçim yaparken doğru kararın verilmesi çok önemlidir. Geçicide olsa bir yaşam alanı tercihi söz konusu ve bu yaşam alanının olanaklarının alışılmışın üzerinde olması gerekmektedir. Rastgele bir seçim yapmak kötü sonuçlar doğurmaktadır. Ailesinden ve evinden ayrılan gençler huzur, güven ve samimiyet duygularının arayışına girmektedir. Pansiyon seçimi yapılırken pansiyonların huzur, güven ve samimi bir ortam sağlama olanaklarına da dikkat edilmelidir.

Ülkemizdeki çeşitli illerde ve ilçelerde çeşitli yurtlar, pansiyonlar ve apartlar bulunmaktadır. Gezmez Kız Pansiyonu bunlardan yalnızca birisidir. Burası aslında huzur, güven ve samimiyetin adresidir.  Bundan dolayı ailelerinden yeni ayrılan gençler yabancılık çekmezler. Gezmez Kız Yurdu misafirlerine en üst düzey imkanları sunabilmek için elinden geleni yapmaktadır. Kalacak kişiler pansiyona ayak basar basmaz sıcaklığı hissedecektir.

Pansiyonun odalarında ranzalı sistem vardır. Ayrıca büyük bir avantajıda pansiyonun halıfilex ile kaplı olmasıdır. Bu durum pansiyonda hijyenin üst seviyede olmasını sağlamaktadır. Gençlerin rahat bir şekilde ders çalışabilmeleri için odalarda yatakların yanında masa ve sandalyelere de yer verilmiştir.  Gezmez Kız Pansiyon’da müşteri anlayışı yoktur. Orada misafir anlayışı vardır. Gezmez Kız Pansiyon misafirlerine internet imkanıda sunar. Gençler bilgisayar odalarından internetten kesintisiz olarak yararlanma imkanı bulur. Dinlenme odalarında otantik bir dekor hakimdir. Bu odalarda televizyonda izlenebilmektedir.  Mutfak alanlarında hijyen üst düzeydedir . Pansiyonun en alt katında bir restoran ve bir market bulunmaktadır. Pansiyon sakinleri buralardan diledikleri ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

* Burdur Kız Öğrenci Yurtları
* Burdur Erkek Öğrenci Yurtları
* Yurtlar

bedava-yurt-sitesi

Bina Özellikleri

Oda Özellikleri

Hizmetler

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :

Burdur Kız Öğrenci Yurtları

Özel Üyeler