Telefon Numaraları
Adres : Şehit Murat Demir Mahallesi Hilmi Sönmez Caddesi (Konuralp - Düzce Üniversitesi Bağlantı Yolu) No: 53 Konuralp / Düzce
E-Posta : -
Websitesi :

Gizem Kız Öğrenci Yurdu (Düzce)

Yurt Hakkında

Gizem Kız Öğrenci Yurdu Düzce merkezde bulunmaktadır. Gizem Kız Öğrenci Yurdu öğrencilerine birçok imkan sunmaktadır. 24 saat internet hizmeti ile öğrenciler odalarındaki kişisel bilgisayarlardan internete bağlanabilmektedir. Öğrenciler 24 saat sıcak su imkanından istedikleri zaman istedikleri miktarda yararlanabilmektedir. Gizem Kız Öğrenci Yurdun sürekli olarak sıcak ve soğuk su temin edebilen su sebilleri bulunmaktadır. Öğrencilere ücretsiz sabah kahvaltı servisi yapılmaktadır. Gizem Kız Öğrenci Yurdu binasında doğalgazlı merkezi ısıtma sistemi kullanılmaktadır. Öğrencilerin sınav dönemlerinde düzenli ve disiplinli olarak ders çalışabilmeleri için etüt salonu bulunmaktadır. Yurdun dinlenme salonu 24 saat kullanıma açıktır. Dinlenme salonunda günlük gazete ve dergiler, 106 ekran LCD televizyon ve DVD player bulunmaktadır.

Gizem Kız Öğrenci Yurdu katları, ortak alanları ve odaları her gün temizlenmektedir. Yurdun çamaşırhane ve ütü odası mevcuttur. Öğrenciler burada çamaşırlarını rahatlıkla yıkayıp, ütüleyip, kurutabilmektedir. Merkezi santralden bağlantılı dahili telefon hattı sayesinde öğrenci odaları ile ve odalar arasında sabit telefonlarla görüşme yapılabilmektedir. Gizem Kız Öğrenci Yurdunda güvenlik açısından; depreme dayanıklı binalarda üniversite onaylı deprem raporu, yangın ihbar butonları, odalarda duman sensörleri, yangın söndürme tüpleri ve alarm sistemi bulunmaktadır. Giriş kapıları, katlarda ve dış cephelerde 24 saat güvenlik kameraları ile kayıt alınmaktadır. Geceleri kız öğrencilerin denetimini ve olası isteklerini karşılayacak bayan gece görevlisi bulunmaktadır.

* Düzce Kız Öğrenci Yurtları
* Düzce Erkek Öğrenci Yurtları
* Yurtlar

bedava-yurt-sitesi

Bina Özellikleri

Oda Özellikleri

Hizmetler

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :

Düzce Kız Öğrenci Yurtları

Özel Üyeler