Telefon Numaraları
Adres : Sakarya Mah. Bahriye Uçak cad. No. 39 Görükle - Nilüfer / Bursa
E-Posta : -
Websitesi :

Gülay Kız Öğrenci Konutları (Bursa)

Yurt Hakkında

Gülay Kız Öğrenci Konutları 2007 yılından bu yana Bursa – Görükle’de hizmet vermeye devam etmektedir. Yurt 41 odaya sahip olmakla 60 yatak kapasitelidir. Odalar 1 kişilik, 2 kişilik, 3 kişilik olmak üzere üç çeşittir. Tek kişilik odalar kalacak kişinin ihtiyaçları doğrultusunda dizayn edilmiştir. Odada bulunan baza sandıklı olup yatak ise tam ortopediktir. Aynı zamanda odada 3 kapaklı geniş gardırop, kitaplık, çalışma masa ve sandalyesi ve mini buzdolabı bulunmaktadır. Kişiye her on günde temiz uyku seti ile kirli uyku setini değiştirme imkanı tanınmaktadır. 2 kişilik ve 3 kişilik odalar da tek kişilik odalar gibidir. Sadece kişi sayısı arttığı için oda da ona göre dizayn edilir. Yurt odaları laminant parke döşemelidir.

Gülay Kız Öğrenci Yurdu yemekleri özel aşçı ekibi tarafından hijyenik koşullarda özenle hazırlanmaktadır. Kahvaltı açık büfe şeklinde olmaktadır. Öğrenciler istedikleri miktarda çeşitlerden faydalanabilmektedir. Zengin bir menüye sahip olan kahvaltı sıcak çay ve meyve suyu eşliğinde öğrencilere sunulmaktadır. Akşam yemekleri ise yine özel aşçılar tarafından ev yemekleri şeklinde özenle hazırlanmaktadır. Akşam yemeği 4 çeşit olmakla birlikte öğrenciler istedikleri kadar menüden yararlanabilmektedir. Ayrıca haftada bir günde mangal yapılmaktadır. Yurttaki etüt salonları öğrencilerin düzenli ve disiplinli olarak ders çalışabilmeleri için oluşturulmuştur. Böylelikle öğrenciler eğitim hayatlarındaki başarıyı zirveye taşıma imkanı bulmaktadır.

Yurttaki dinlenme odaları öğrencilerin hoş vakit geçirmeleri, TV, sinema izleyebilmeleri ya da çeşitli aktivitelerin yapılması içindir. Dinlenme odaları modern eşyalarla düzenlenmiştir. Kampüs ve yurt arası ulaşım yurdun özel servisleri ile gerçekleşmektedir. Öğrenciler bu servislerden ücretsiz yararlanmaktadır. Yurt banyoları duşakabinli olup 24 saat sıcak su imkanı sağlanmaktadır. Banyo ve wc temizliği her gün düzenli olarak özel deterjanlar ile temizlik ekibi tarafından yapılmaktadır. Yurdun idari kadrosu öğrencilerin her türlü sorunlarında yardımcı olabilecek düzeyde her an hazır bir şekilde bulunmaktadır.

* Bursa Kız Öğrenci Yurtları
* Bursa Erkek Öğrenci Yurtları
* Yurtlar

bedava-yurt-sitesi

Bina Özellikleri

Oda Özellikleri

Hizmetler

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :

Bursa Kız Öğrenci Yurtları

Özel Üyeler