Telefon Numaraları
Adres : Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No:12 10100 Merkez / Balıkesir
E-Posta : -
Websitesi :

Gülten Kız Öğrenci Yurdu (Balıkesir)

Yurt Hakkında

Gülten Kız Öğrenci Yurdu şirin ve bir yuva sıcaklığını andıran tarzıyla siz değerli öğrencileri aileleriniz gibi kucaklıyor ve sizlere huzurlu bir ortam sağlıyor. Güzel özellikleri ve bir o kadar samimi görevlileri ile sizleri güler yüzle karşılıyor. Şehir dışına gidip orada kendine güvenilir bir ortam sağlayabilecek miyim endişesi ile yola çıkan gençlerin eğitim hayatına destek oluyor. Zaten anne babasından belki de ilk defa uzaklaşmış öğrencileri anne baba hasreti sarıyor ve bir de bunun barınması ve diğer koşulları derken insan mutlaka çaresiz olabileceğini düşünebiliyor. İşte bu anlayışla Gülten Kız Öğrenci Yurdu biraz olsun sizi ailenizin yanında hissettirecek ve size sunduğu olanaklarla sadece derslerinize odaklanmanıza yardımcı olacak.

İnsanın yanında bir desteği olması özellikle ilk defa yaşayacağı bir şey için kendine uzanan bir el olması insanda gönül ferahlığı yaratır. Bunun yanında insanın yanında güvenilir birileri oluğunu görmek kafasının rahatlamasına ve ümitsizlik gibi duygulardan uzaklaşmasına yol açar. Bu bağlamda Gülten Kız Öğrenci Yurdu siz kıymetli öğrencilerin her durumda bir arkadaş edasıyla sizlerin yanında oluyor. Okullarda zaten öğrenciler her türlü sınav stresi yaşıyor ve bu stresin yanında yorgunluk da baş gösteriyor. Yurdunuzun kapısından içeri girdiğinizde bu güvenilir ortam sizleri stresten uzaklaştırıyor ve sizlerin deşarj olmuş bir şekilde derslerinize verim kazanmış olarak hazırlanmanızı sağlıyor.

Hafta sonu geldiği zaman arkadaşlarınızla birlikte rahat ve konforlu çalışma odalarında hem bireysel olarak hem de fikir alışverişi yaparak derslerinize çalışabiliyorsunuz. En güzel yanlarından bir tanesi de nefes almaya ihtiyacınız olduğunda çeşitli sosyal aktivitelere katılarak hem zihninizi hem de kalbinizi rahatlatabiliyorsunuz. Bu da tabi ki rahat bir şekilde eğitim hayatınıza devam etmenizi sağlıyor.

* Balıkesir Kız Öğrenci Yurtları
* Balıkesir Erkek Öğrenci Yurtları
* Yurtlar

Bina Özellikleri

Oda Özellikleri

Hizmetler

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :

Balıkesir Kız Öğrenci Yurtları

Özel Üyeler