Telefon Numaraları
Adres : Kadıköy Mah. Turan Güneş Cad. No: 220 İzmit / Kocaeli
E-Posta : -
Websitesi :

Güzide Kız Öğrenci Yurdu (Kocaeli)

Yurt Hakkında

Güzide Kız Öğrenci Evi, İzmit Kocaeli’nde bulunmaktadır. Yurt İzmit şehir merkezine 5 dakika yürüme mesafesindedir. Milli Eğitim Bakanlığına bağlı özel bir yurttur. 10 seneden bu yana hizmet vermeye devam etmektedir. Odalar öğrencilere tek kişilik, iki kişilik, üç kişilik ve dört kişilik olmak üzere 4 seçenek sunmaktadır. Bazı odalarda ranzalı sistem vardır. Oda tercihi tamamen kişilerin tercihine bağlıdır. Yurdun her bir odasında öğrencilerin rahat ve huzurlu bir şekilde ders çalışabilmesi için çalışma masası ve sandalyesi bulunmaktadır. Her bir odada kişiye özel eşya ve kıyafetlerin muhafaza edilebilmesi için kullanışlı, oda takımı ile uyumlu gardıroplar bulunmaktadır. Bina içindeki çeşitli odaların içindeki eşyaların hepsi birbiri ile uyum içindedir.

Güzide Kız Öğrenci Yurdu her bir odasında öğrencilerin hoş vakit geçirebilmeleri için TV bulundurmaktadır. Aynı zamanda yurt odalarında yiyecek ve içeceklerin uzun süre saklanabilmesi için mini buzdolapları mevcuttur. Yurt mutfaklarında ise büyük buzdolapları, ocak ve yemek masası mevcuttur. Yurdun dinlenme odası kırmızı ve siyah mobilya ve eşyalarla dizayn edilmiştir. Bu alanlar yurt öğrencilerinin arkadaşları ile huzurlu ve hoş vakit geçirebilmesi içindir. Dinlenme salonu ferah ve geniş bir alana kurulmuştur. Burada da plazma TV bulunmaktadır. Yurt banyoları duşa kabinlidir. Yurt pencereleri pimapendir.

Güzide Kız Öğrenci Evi anlayışlı personeli ve deneyimli yönetimi ile kız öğrencilerin en ufak sorunlarında yanında olmaktadır. Sene içinde belirli günlerde öğrencilerini ders stresinden uzaklaştırmak için çeşitli etkinlikler düzenlemektedir.

* Kocaeli Kız Öğrenci Yurtları
* Kocaeli Erkek Öğrenci Yurtları
* Yurtlar

bedava-yurt-sitesi

Bina Özellikleri

Oda Özellikleri

Hizmetler

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :

Kocaeli Kız Öğrenci Yurtları

Özel Üyeler