Telefon Numaraları
Adres : Cumhuriyet Mah. Afyonkarahisar Cad. No:3 Bayat / Afyonkarahisar
E-Posta : -
Websitesi :

Halil İbrahim Kız Öğrenci Yurdu (Afyon)

Yurt Hakkında

Özel Halil İbrahim kız öğrenci yurdu Afyon’un Bayat ilçesinde yüksekokul kazanmış ve yüksekokula devam etmekte olan kız öğrencilerin güvenle ve huzurla kalabilmeleri için gerekli ortamın hazırlandığı Milli Eğitim Bakanlığı denetiminde özel bir kız öğrenci yurdudur

Yurt binası meslek yüksekokuluna yakın olması ile öğrencilerine ulaşım kolaylığı sağlamaktadır. Yurttaki odalar 2, 3 ve 5 kişilik olarak hazırlanmış olup, öğrencilerin dinlenmesi için dinlenme salonları ve sohbet odaları bulunmaktadır.

Öğrencilerin kaldıkları odalar 2, 3 ve 5 kişiliktir. Odalarda sınırsız internet bağlantısı, lavabo, duş ve WC bulunmakta olup her öğrenci için mobilya dolap bulunmaktadır.

Yurtta kalan öğrencilerin günün stresini atmaları için kantin bulunmakta ders çalışmaları için de etüt salonu bulunmaktadır. Sıcak suyun 24 saat kesintisiz olarak verildiği yurtta temizlik ve kat hizmetleri düzenli bir şekilde yapıldığından dolayı yurt temizliğine önem verilmektedir.

Yurdun dış kısmı ile birlikte ortak kullanılan alanlar öğrencilerin güvenliği için sürekli olarak kamera sistemi ile kontrol edilmektedir. Özel Halil İbrahim kız öğrenci yurdu Afyon Bayat’ta kız öğrencilerin güvenle kalabileceği özel bir öğrenci yurdudur.

* Afyon Kız Öğrenci Yurtları
* Afyon Erkek Öğrenci Yurtları
* Yurtlar

Bina Özellikleri

Oda Özellikleri

Hizmetler

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :

Afyon Kız Öğrenci Yurtları

Özel Üyeler