Telefon Numaraları
Adres : Yavuz Selim Mah. Dede Korkut Cad. No: 37 Gölbaşı / Adıyaman
E-Posta : -
Websitesi :

İlkim Kız Öğrenci Yurdu (Adıyaman)

Yurt Hakkında

İlkim Kız öğrenci Yurdu Adıyaman Gölbaşı’nda üniversiteyi kazanmış ve üniversite okumaya devam etmekte olan kız öğrencilerin huzurla kalabileceği özel bir öğrenci yurdudur.

Kız öğrenciler için gerekli olan her türlü güvenlik tedbirlerinin yanı sıra eğitim ve öğretimleri için gerekli olan bütün şartları bünyesinde bulunduran yurt kız öğrencilerin rahat etmesi ve aile sıcaklığında üniversitelerini okumaları böylece hem öğrencilerin hem de ailelerinin güvenle ve rahat biçimde yaşamalarını hedeflemektedir.

İlkim Adıyaman Gölbaşı kız öğrenci yurdu 2010 yılında hizmete girmiş konum ve ulaşım imkanı bakımından çok iyi bir noktada bulunan bir yurttur. Yurda kara yolu, demir yolu ve Hava yolu ile kolayca ulaşım imkanı vardır. Ayrıca yurdun bulunduğu nokta Üniversiteye sadece 250 metre çarşı merkezine ise 450 metre mesafededir.

Yurt yöneticileri deneyimli ve tecrübeli öğretmenlerden oluşmaktadır. Yurtta kız öğrencilerin ihtiyaç duyacağı, kablosuz ve sınırsız internet, ya aylarında gün ısı kış aylarında ise kaloriferli ısıtma sistemi ile 24 saat kesintisiz sıcak su imkanı, Tv salonları, lig Tv maçları izletilmektedir.

* Adıyaman Kız Öğrenci Yurtları
* Adıyaman Erkek Öğrenci Yurtları
* Yurtlar

Bina Özellikleri

Oda Özellikleri

Hizmetler

Adıyaman Kız Öğrenci Yurtları

Özel Üyeler