Telefon Numaraları
Adres : İnönü Cad.Otel Anitta Karşısı No:9 Merkez / Çorum
E-Posta : -
Websitesi :

Kaleli Kız Öğrenci Yurdu (Çorum)

Yurt Hakkında

Kaleli Kız Yurtları Çorum merkezde bulunmaktadır. 2006 yılından bu yana hizmet vermeye devam etmektedir. Yurt şehirlerarası otobüs terminaline 200 metre mesafededir. Bina on katlıdır. Her bir oda ikişer kişilik olarak düzenlenmiştir. Her bir odada duş ve wc bulunmaktadır. Odalardaki yataklar ve nevresim takımlarının kalitesine özen gösterilmiştir. Tüm odalar eşit standartlarda tasarlanmıştır. Odalarda her bir öğrencinin rahat ders çalışılması için çalışma masaları, elbise ve eşyaların muhafaza edilebilmesi için gardıroplar, telefon ve internet hatları mevcuttur.

Kaleli Kız Yurtları öğrencilerin en ufak bir rahatsızlıkları sonucunda olumsuzluklarla karşılaşmamak için ve onların memnuniyeti için revirde ilk müdahaleyi yapmaktadır. Öğrencilerin çamaşırlarını rahat bir şekilde yıkayıp kurutmaları ve ütülemeleri için özel çamaşır odalarına yer verilmiştir. Öğrenciler çamaşırlarını belirli gün ve programlar doğrultusunda yıkamaktadır. Kaleli Kız Yurdu’nun teras katında Çorum şehir manzaralı kütüphane ve etüt salonu bulunmaktadır. Öğrenciler bu alanlardan istedikleri zaman yararlanabilmektedir. Ayrıca öğrenciler kütüphane ve etüt odasındaki internet erişimi sayesinde araştırma ödevlerini zamanında ve sıkıntısız yapabilmektedir. Sabah kahvaltısı yemekhanede açık büfe şeklinde verilmektedir. Akşam yemekleri ise dört çeşit olarak ev yemeği kalitesinde hazırlanmaktadır. Yurdun balkonlu kafeteryasında günün her saati farklı yiyecek ve içecekler bulunmakta televizyon seyredilebilmektedir.

Kaleli Kız Yurtları öğrencilerin kaliteli ve güvenli bir eğitim öğretim hayatı geçirebilmesi için her türlü güvenlik önlemlerini almıştır. Günün her saatinde huzur ve güvenliği sağlamak için güvenlik görevlisi bulunmaktadır. Güvenlik kameraları ile bina kontrol altına alınmıştır. Olası durumlar karşısında kayıplara yol açmamak için her odada yangın tüpleri, yangın dolapları ve yangın alarmı bulunmaktadır.

* Çorum Kız Öğrenci Yurtları
* Çorum Erkek Öğrenci Yurtları
* Yurtlar

bedava-yurt-sitesi

Bina Özellikleri

Oda Özellikleri

Hizmetler

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :

Çorum Kız Öğrenci Yurtları

Özel Üyeler