Telefon Numaraları
Adres : Gölbucağı Mh. Migros Karşısı
E-Posta : -
Websitesi :

Melody Kız Öğrenci Pansiyonu (Bartın)

Yurt Hakkında

MELODY KIZ ÖĞRENCİ PANSİYONU, 2013-2014 eğitim ve öğretim yılından itibaren öğrencilerimize hizmet vermektedir. Bina tamamen yeni olup, Kız Öğrenci pansiyonu haline dönüştürülmüştür.

Bartın’da beş katlı bağımsız bir binada bulunan MELODY KIZ ÖĞRENCİ PANSİYONU’nda odalar, 2 kişilik bayo-lavobalu, 2 kişilik ortak banyo ve 4 kişiliş ortak banyolu bulunmaktadır. Bütün yataklar tek kişilik olmakla beraber fazla eşyaların koyulabilmesi için sandıklı bazalıdır. Öğrenci odalarında gardrop, çalışma masası, bazalı yatak, kablolu TV, kablosuz internet bağlantısı bulunmaktadır.

Misyonumuz; önceliğimiz öğrencimize güler yüzlü, saygılı, kaliteli ve sıcak aile ortamı içinde güvende ve evinde olduğunu hissettirmektir. MELODY KIZ ÖĞRENCİ PANSİYONUolarak; hayallerindeki yarınları kurmak için Ankara’ya eğitim amacıyla gelen öğrencilerimize takım anlayışı içinde, doğruluğu ve dürüstlüğü prensip edinmiş yönetim kadrosu ile hizmet vermektedir.

Yurdumuzda (2 ve 4 ) kişilik olmak üzere 32 oda mevcuttur ve 80 kişilik kapasiteye sahiptir. Öğrencilerimizin rahatlığı ve konforu amacıyla yurdumuz 80 kişilik kapasiteye göre hazırlanmıştır.

TEKNİK ÖZELLİKLER

* MELODY KIZ ÖĞRENCİ PANSİYONU, 5 oluşan betonarme bir binadır.
* Şebeke suyu kesintilerine karşı 10 Tonluk kullanım suyu hazırda bulunmakta, gerektiğinde yedek su hidroforla binaya otomatik olarak basılabilmektedir.
* Kömür-Doğalgaz ile ısıtılan yurdumuzda 24 saat sıcak su bulunmaktadır.
* Binada tüm katlardan zemine açılan yangın merdiveni ve yıldırım düşmesine karşı paratoner bulunmaktadır.
* Odaların tamamında yangın ihbar sistemi ve dumanı otomatik algılayan detektörler mevcuttur.
* Yurdumuzun çevre ve kapı girişlerindeki güvenliği kontrol amaçlı 24 saat kayıt yapan 6 adet güvenlik kamerası bulunmaktadır.
* Odaların kapıları çelik kapıdır.

bedava-yurt-sitesi

Bina Özellikleri

Oda Özellikleri

Hizmetler

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :

Bartın Kız Öğrenci Yurtları

Özel Üyeler