Telefon Numaraları
Adres : Esenler Mahallesi, Naci Dura Sokak, No: 11/A Merkez / Çanakkale
E-Posta : -
Websitesi :

Nehir Kız Öğrenci Yurdu (Çanakkale)

Yurt Hakkında

Çanakkale’de üniversite okumak bir ayrıcalık, üniversiteyi Özel nehir kız öğrenci yurdunda okumak ayrı bir ayrıcalıktır. Yurdun tüm odaları laminat parke ile döşeli olup 1, 2 ve 4 kişilik lüks odalardan meydana gelmektedir.

Sabah kahvaltısının saat 12:00 ‘a kadar devam ettiği ve akşam yemeğinin saat 17:00’da başlayıp 23:00’a kadar devam ettiği yurtta hem sabah kahvaltısı hem de akşam yemeği açık büfe olarak verilmektedir. Usta aşçılar tarafından özenle hazırlanan yemekler hem hijyenik hem de oldukça lezzetlidir. Bu sebeple yemeklerle alakalı bir sorunuzun olmayacaktır.

Öğrenci yurdunda keyifli vakit geçirmeniz bulunan dinlenme salonları, kablolu tv hizmetleri bulunmakta ve internet hizmeti kablosuz olarak sınırsız şekilde verilmektedir. Kendi bilgisayarı olmayan öğrenciler için bilgisayar odası bulunmakta ve buradaki bilgisayarları kullanabilmektedirler.

Öğrencilerin güvenliği için her türlü güvenlik sistemin en üst düzeyde tutulduğu yurtta ortak alanlar ile dış cephe 7/24 güvenlik kameraları ile takip edilmekte ve özel güvenlik hizmet vermektedir.

Çamaşırdan ütüye, temizlik ve daha birçok imkanların öğrencilerin hizmetine sunulduğu yurtta kız öğrenciler eğitimlerini huzur içerisinde keyifle devam ettirebileceklerdir.

* Çanakkale Kız Öğrenci Yurtları
* Çanakkale Erkek Öğrenci Yurtları
* Yurtlar

bedava-yurt-sitesi

Bina Özellikleri

Oda Özellikleri

Hizmetler

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :

Çanakkale Kız Öğrenci Yurtları

Özel Üyeler