Telefon Numaraları
Adres : Honaz ilçesi, Pamukkale Üniversitesi Honaz meslek yüksek okulu yanı, Afşinbey Mahallesi Yurtlar Sokak No:24 Honaz / Denizli
E-Posta : -
Websitesi :

Özcan Apart Öğrenci Yurdu (Denizli)

Yurt Hakkında

Özcan Apart Öğrenci Yurdu Pamukkale Üniversitesi Honaz Yüksekokulunun hemen yanında bulunmaktadır. Bina iki blok olmak üzere toplamda 86 dairedir. Bu dairelerden 70 tanesi 1+1 16 tanesi se 2+1 şeklindedir. Bloklardan bir tanesi bayan öğrenciler diğeri ise erkek öğrenciler için hizmet vermektedir. Daireler geniş ve ferah olmakla birlikte 1+1 daireler istendiği takdirde 2 kişi kalınabilecek şekilde 2+1 daireler de istendiğinde 3 kişi kalınabilecek şekilde düzenlenebilmektedir. Özcan Apart Öğrenci Yurdu öğrencilerinin güvenli bir şekilde eğitim görmesi için ve huzurunun bozulmaması için 24 saat boyunca güvenlik hizmeti vermektedir. Binadaki daireler kömürlü kalorifer sistemi ile ısıtılmaktadır. Aynı zamanda öğrencilere 24 saat sıcak su hizmeti verilmektedir.

Özcan Apartın her bir dairesinde LCD TV bulunmaktadır. Öğrenciler dairelerinde bulunan boz dolaplarında yiyecek ve içeceklerini bozulmadan muhafaza edebilmekte çamaşır makinelerini ise istedikleri zaman kullanabilmektedir. Mutfakta yemek masası da vardır. Ayrıca ütü ve çamaşırlık da dairelerde yerini almıştır. Dairelerdeki mutfak bölümünde ankastre ocak bulunmaktadır. Yine her bir dairede elektrik süpürgesi, yatak, baza, çarşaf, elbise dolabı, salon oturma grubu mevcuttur.  Banyolarda ani su ısıtıcı ve duşa kabin bulunmaktadır. Öğrenciler kablosuz internete dairelerinden istedikleri zaman bağlanabilmektedir.

* Denizli Kız Öğrenci Yurtları
* Denizli Erkek Öğrenci Yurtları
* Yurtlar

bedava-yurt-sitesi

Bina Özellikleri

Oda Özellikleri

Hizmetler

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :

Denizli Erkek Öğrenci Yurtları

Özel Üyeler