Telefon Numaraları
Adres : Bahçelievler Mahallesi Şenyurt 2. Sokak No 24 Özdoğan Apart A Blok Merkez / Çorum
E-Posta : -
Websitesi :

Özdoğan Erkek Apart (Çorum)

Yurt Hakkında

Özdoğan Erkek Apart Çorum merkezde bulunmaktadır. Çağdaş yönetim anlayışını benimsemiştir. Öğrencilerine birçok avantaj sunmaktadır. Odalarında kişilerin ihtiyaç duyabileceği eşyalar mevcuttur ve odalar aydınlık, ferah, modern olarak dizayn edilmiştir. Apartın odaları tek kişilik, iki kişilik, iki kişilik ranzalı ve dört kişiliktir. Her odada mutfak bulunmaktadır. Öğrencilerin medyayı yakından takip edebilmesi için odalarda televizyon da bulunmaktadır. Her bir odada yiyecek ve içeceklerin uzun süreli saklanabilmesi için buzdolapları mevcuttur. Kişilerin rahat bir şekilde ders çalışabilmeleri için odalara çalışma masa ve sandalyesi yerleştirilmiştir.

Özdoğan Erkek Apart’ın öğrenciler için ayrılmış tüm odalarında wc ve banyo bulunmaktadır. Aynı zamanda 24 saat sıcak su imkanı tanınmaktadır. Öğrenciler istedikleri zaman istedikleri miktarda sıcak sudan yararlanabilmektedir. Apart sakinlerinin yakınları ile doğrudan ve kesintisiz iletişime geçebilmesi için her odada telefon bulunmaktadır. Olası durumlarda büyük hasarlarla ve kayıplarla karşılaşılmaması için her bir odaya yangın alarm sistemi yerleştirilmiştir. Öğrencilerin internetten kesintisiz yararlanabilmesi için ve odalarından internete rahat bir şekilde bağlanabilmeleri için wireless bulunmaktadır. Odaların temizliği ve katların temizliği özel temizlik ekibi tarafından hijyenik ve özenle yapılmaktadır.

Özdoğan Erkek Apart’taki etüt odaları çalışma ya da dinlenme alanları olarak kullanılmaktadır. İnternet odasından ise öğrenciler ücretsiz olarak faydalanmaktadır. Apart sakinlerinin arkadaşları ile hoş vakit geçirebilmeleri için ve çeşitli aktivitelerin düzenlenmesi için kafeterya hizmeti yapılmaktadır. Kafeterya da kantin de bulunmaktadır. Öğrenciler çamaşırlarını özel olarak kullanıma açılmış çamaşırhanelerde yıkayabilmektedir. Güvenlik ekibi 7-24 öğrencilerin huzurunun bozulmaması için iş başındadır. Apart giriş çıkışları güvenlik kamerası kontrolünde güvenli bir şekilde yapılmaktadır. Apartın özel servis aracından öğrenciler yararlanabilmektedir. Aynı zamanda otobüs durakları aparta 5 dakikalık yürüme mesafesindedir. Özdoğan Erkek Apart açılış ve yılsonu partilerinin yanında dönem içerisinde öğrencileri stresten uzaklaştırmak için çeşitli aktiviteler düzenlemektedir.

* Çorum Kız Öğrenci Yurtları
* Çorum Erkek Öğrenci Yurtları
* Yurtlar

bedava-yurt-sitesi

Bina Özellikleri

Oda Özellikleri

Hizmetler

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :

Çorum Erkek Öğrenci Yurtları

Özel Üyeler