Telefon Numaraları
Adres : Taşpazar Mah. 820 sk. No: 6 (Eski Bağkur Binası) Merkez / Aksaray
E-Posta : -
Websitesi :

Özel Aksaray Kız Öğrenci Yurdu

Yurt Hakkında

Özel Aksaray Kız Öğrenci Yurdu şehir merkezinde yer aldığı için öğrencilere rahat bir ulaşım imkanını da sunmaktadır. Öğrencilere açık büfe kahvaltı ve öğlen yemeğini de sağlayan yurt, üniversiteye tek vasıta ile ulaşılabilecek bir mesafede konumlandırılmıştır. Yurdu diğer yurtlardan ayıran özelliklerden bir tanesi ise bünyesinde yer alan asansördür. Bu sayede bavul ve benzeri ağır eşyalarınızı odalara taşımanız kolaylaştırılmıştır.

Özel Aksaray Kız Öğrenci Yurdu bünyesinde yer alan odalar ise 2, 3 ya da dört kişiliktir. Odaların tasarında ise öğrencilerin işine yarayacak ahşap mobilyalar kullanılmıştır. Yatak konusunda ise bazalı ürünler tercih edilmiştir. Bu sayede öğrencilerin eşyalarını koyabileceği bir alan daha oluşturulmuştur. Aksaray Kız Öğrenci Yurdu, öğrencilerin uykularının kalitesini artırmak için de yatak konusunda ortopedik ürünleri tercih etmiştir. Kız öğrencilerin sağlığını da düşünen bu yurtta, sağlık hizmetleri verilmekle birlikte temizlik konusu da büyük bir titizlikle yurt görevlileri tarafından yapılmaktadır.

Rahat ve sakin ders çalışma ortamını bulabilecekleri kız öğrenciler için etüt odası imkanı da mevcuttur. 24 saat sıcak su hizmetini bulabileceğiniz Özel Aksaray Kız Öğrenci Yurdu’na kız çocuklarınızı güvenle emanet edebilirsiniz. Parmak izi sistemi ile giriş yapılan bu yurtta, wireless internet imkanı da sizlere sunulmaktadır.

* Aksaray Kız Öğrenci Yurtları
* Aksaray Erkek Öğrenci Yurtları
* Yurtlar

Bina Özellikleri

Oda Özellikleri

Hizmetler

Aksaray Kız Öğrenci Yurtları

Özel Üyeler