Telefon Numaraları 0505 926 63 30
0544 592 72 42
Adres : Hacılar Meydanı Mah. Yavuz Acar Cad. No:68 Merkez / Amasya
E-Posta : -
Websitesi :

Özel Amasya Erkek Öğrenci Konukevi

2
2
2
2
2

Yurt Hakkında

GENEL BİLGİ

ÖZEL AMASYA ERKEK YURDU Atatürk ilke inkılaplarından hiçbir zaman ödün vermeden güler yüzlü deneyimli yönetici kadrosuyla değişime açık, yeniliğe istekli çağdaş ve profesyonel yönetim anlayışı ve hizmet kalitesiyle, öğrencilerimizin akademik ve yaşam başarılarını arttırmaya yönelik hizmetlerimizle , 180kapasiteye sahip lüks,havadar ,konforlu odalara sahip binasıyla, Amasya’nın m erkezinde her yere yakınlığı olan konumuyla 2014-2015 eğitim-öğretim yılında siz değerli öğrencilerimize hizmet ederek BAŞARILARINIZA KATKI SAĞLAMAYI AMAÇLAMIŞTIR.

Sıcak aile ortamı ile, lüks ve samimiyetin birleştiği, ferah, huzurlu, güvenilir bir ortamda siz değerli gençlerimize evlerindeki rahatlığı aratmamayı , değerli velilerimize ve sevgili öğrencilerimize saygılı ve güler yüzlü davranarak her konuda güven vermeyi, Veli ve öğrenci memnuniyetini sürekli kılarak, oluşturulan standardın kalıcılığını ve sürekliliğini sağlamayı amaç edinmiştir..

İMKANLARIMIZ

YURT BİNAMIZ DEPREME DAYANIKLI YANGIN YÖNETMELİKLERİNE UYGUN OLARAK İNŞA EDİLMİŞ AMASYA İLİNİN MERKEZİNDE YÜKSEK KAPASİTE VE LÜKS ODALARA SAHİP TEK ERKEK YURDUDUR.

1-2-3-4 kişilik alternatifli aydınlık, havadar, bazalı, ortopedik yatakları olan tüm ihtiyaçlarınıza uygun dizayn edilmiş BALKONLU, modern tasarımlı odalardan oluşmaktadır.HER ODADA MİNİ BUZDOLABI, HER ÖĞRENCİMİZE AİT KİTAPLIKLI ÇALIŞMA MASASI, KİŞİSEL DOLAP BULUNMAKTADIR.Tüm odalarımızda banyo-tuvalet mevcuttur.

SİĞER YURT İMKANLARI İÇİN “Yurt Özellikleri” SEKMESİNE BAKABİLİRSİNİZ.

Bina Özellikleri

cizim_odasivaliz_odasibilgisayar_odasiasansorterasbahcemerkezi_isitmareviretud_odasicamasir_odasiyangin_merdivenitv_odasideprem_raporuoda_balkonukafeteryakantin

Oda Özellikleri

mini_buzdolabidinlenme_odasibanyo_wctv_uydu24saatinternetortopedik_yatakkisisel_dolap

Hizmetler

spor_salonusabah_kahvaltisiguvenlikaksam_yemegikamera_kayittemizlik24_saat_sicak_suucretsiz_servisoyun_odasi

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

berk
12 Eylül 2014 - 19:11

ne kadar ücretler hemen bildirebilir misiniz ben kayıt olmak istiyorum.

İlgili Terimler :

Amasya Erkek Öğrenci Yurtları

Özel Üyeler