Telefon Numaraları 0506 151 00 00
0256 213 61 62
Adres : Orta Mah. Doğugazi Bulv. No:184 Merkez / Aydın
E-Posta : -

Özel Ege Kız Öğrenci Yurdu (Aydın)

Yurt Hakkında

Ege Kız Öğrenci Yurdu’nun temel misyonu öğrencilerin ve ailelerin memnuniyeti, rahatı ve huzurudur. Güvenlik en önemli ilkemizdir. Yurdumuz 7/24 güvenlik kameralarıyla izlenmektedir. Öğrencilerimizin güvenliği ve ailelerin gözünün arkada kalmaması için her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülmüştür.

Ege Özel Kız Öğrenci Yurdu 80 kişi kapasiteli olup üniversiteye, şehir ve alışveriş merkezlerine sadece yürüyüş mesafesindedir. Yurdumuz son derece modern bir donanıma sahiptir. Odalarımızda TV’den buzdolabına kadar her şey öğrencilerimizin konforu için düşünülmüştür. Sabah kahvaltısı, akşam yemeği, 7/24 sıcak su, sınırsız wireless hizmeti, günlük oda ve kat temizliği, modern yaşam alanı, spor salonu öğrencilerimizin rahatlığı için verdiğimiz hizmetler arasındadır.

Yine öğrencilerimizle ortak belirlediğimiz tarihlerde kültürel gezi etkinliklerimiz de öğrencilerimize sunduğumuz sosyal hizmetlerdendir.

Sağlık ve hijyeniklik, öğrenci ve aile memnuniyeti, uzmanlaşmış kadro, güler yüzlü hizmet, güvenlik önceliği, kaliteli ve kusursuz hizmet anlayışı temel değerlerimizi oluşturmaktadır…

* Aydın Kız Öğrenci Yurtları
* Aydın Erkek Öğrenci Yurtları
* Yurtlar

bedava-yurt-sitesi

Bina Özellikleri

valiz_odasiasansordeprem_raporuoda_balkonukafeteryabahcemerkezi_isitmaetud_odasicamasir_odasiutu_odasiyangin_alarmikantinmarket

Oda Özellikleri

mini_buzdolabidinlenme_odasibanyo_wctv_uydukisisel_dolap24saatinternetortopedik_yatak

Hizmetler

spor_salonusabah_kahvaltisiaksam_yemegikamera_kayit24_saat_yoneticitemizlik24_saat_sicak_suguvenlikfitness_salonu

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

tuğba
12 Kasım 2015 - 23:36

Yurdunuz’da ki büro memuru pozisyonuna başvuruda bulunmak istiyorum .üni mezunuyum. Grafik tasarım ve bilgisayar prog. Daha önceki iş tecrubelerim . Özel Saglık kliniğin de asistanlık , sigortacıda sigorta danısmani , Tesktil fabriksnda desen çizimcisi olarak calistim .uygun görürseniz sevinirim sizinle çalişmak isterim .

İlgili Terimler :

Aydın Kız Öğrenci Yurtları

Özel Üyeler