Telefon Numaraları
Adres : Erkek: Konya Cad. No: 82 Mercedes Benz Karşısı Merkez / Aksaray Kız: Ankara Yolu Üzeri, Kültür Park Karşısı Merkez / Aksaray
E-Posta : -
Websitesi :

Özel İstanbul Kız ve Erkek Öğrenci Yurtları (Aksaray)

Yurt Hakkında

T.C. M.E.B. Özel İstanbul Öğrenci Yurtları – Kız ve Erkek Öğrenci Yurdu 1. Şube 156 kişilik toplam kapasitesi ile yıllardır öğrencilere hizmet vermektedir. 24 saat güvenlik sistemini de sunan bu yurda evlatlarınızı güvenle teslim edebilirsiniz. Sıcak ortamı ve güler yüzlü personeli ile sizlere hizmet veren T.C. M.E.B. Özel İstanbul Öğrenci Yurtları, kamera izleme ve kayıt takip sistemi ile öğrencilerin güvenliği için her türlü koruma önlemini almaktadır.

T.C. M.E.B. Özel İstanbul Kız ve Erkek Öğrenci Yurtları bünyesindeki odalar 2, 3, 4 ve 5 kişilik kapasite ile sizlere hizmet vermektedir. Bunun yanı sıra TV- sinema yayınları, Digitürk maç yayınları gibi imkanlar da yurt bünyesinde mevcuttur. Hafta içi her gün yurttan üniversiteye 10 sefer düzenlenmekle birlikte bu ulaşım imkanı size ücretsiz olarak verilmektedir. Öğrencilerin sağlığını da düşünen yurt tarafından revir ve ilk yardım hizmetleri de sizlere sunulan diğer fırsatlardandır. Ütü ve çamaşır makinelerinin de yer aldığı Özel İstanbul Öğrenci Yurtları’nda öğrenciler için her türlü imkan ve olanak düşünülmüştür. Hızlı internet erişimini sizlere sunan bu yurtta, özellikle sınav dönemlerinde size yardımcı olacak etüt odaları da mevcuttur.

* Aksaray Kız Öğrenci Yurtları
* Aksaray Erkek Öğrenci Yurtları
* Yurtlar

Bina Özellikleri

Oda Özellikleri

Hizmetler

Aksaray Erkek Öğrenci Yurtları

Özel Üyeler