Telefon Numaraları
Adres : Yavuz Selim Mh. Dede Korkut Cd. No:35 İlçe Stadyumu arkası Gölbaşı MYO 70 mt Gölbaşı / Adıyaman
E-Posta : -

Özel Seçkin İrem Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu (Adıyaman)

Yurt Hakkında

M.E.B Yükseköğrenim Özel Seçkin İrem Kız Öğrenci Yurdu sizlere pek çok imkan sunmaktadır. Çocuklarınızı güvenle bırakabileceğiniz bu ortamda sıcak bir ortam ve güler yüzlü personellerle öğrenciler rahat çalışma ortamı bulabileceği gibi hoşça vakit geçirmenin de tadını çıkarabilirler.

M.E.B Yükseköğrenim Özel Seçkin Kız Yurtları’nda odalar 2 ya da 3 kişilik olmakla birlikte her oda da standart olarak öğrencinin ihtiyaçlarını karşılayabilecek tv, telefon, internet ve 24 saat sıcak su imkanı mevcuttur. Kız  öğrencilerin güvenliği konusunda da hassas davranan yurt, giriş ve çevre güvenliği için binanın dışında kamera sistemlerini bulundurmaktadır. Ayrıca yurt bünyesinde güvenlik görevlileri de yer almaktadır. Gerek aileler gerekse öğrenciler için rahat ve güvenli uyku uyuyabilecekleri ortamı Özel Seçkin İrem kız Öğrenci Yurtları sunmaktadır.

Tüm bunların yanı sıra yurt bünyesinde öğrencilere daha rahat bir ortam sunmak için sınırsız internet, çamaşır makinesi ve ütü, kablo tv, ücretsiz sabah kahvaltısı ve akşam yemeği hizmeti verilmektedir.

* Adıyaman Kız Öğrenci Yurtları
* Adıyaman Erkek Öğrenci Yurtları
* Yurtlar

bedava-yurt-sitesi

Bina Özellikleri

Oda Özellikleri

Hizmetler

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :

Adıyaman Kız Öğrenci Yurtları

Özel Üyeler