Telefon Numaraları
Adres : Zahit Mahallesi, Ayyıldız Caddesi No: 73 Merkez / Bayburt
E-Posta : -
Websitesi :

Özka Kız ve Erkek Öğrenci Yurtları (Bayburt)

Yurt Hakkında

Özka kız ve erkek öğrenci yurtları öğrencilere sanki evlerine giriyorlarmış hissi yaşatmak için büyük bir titizlik ile çalışmaktadır. Aynı zamanda yurdun sağladığı güzel hizmetler saymakla bitmez. Her öğrencinin sahip olmak isteyeceği ve okulundan çıkıp kendini evinde hissedeceği nadir yurtlardan bir tanesidir. Öğrencilerin eğitim maratonunda hızla ilerlerken onların hızını kesmeden finale götüren bir yurt olarak hizmetlerinden ve özelliklerinde sıkça söz ettirmektedir. Belki de ilk defa şehir dışına gelecek olan öğrencilerin barınma ve buna benzer ihtiyaçları yurt tarafından özen gösterilerek ve özveriyle karşılanmaktadır.

Yurt imkânlarından bahsedecek olursak; ilk kuralı öncelikle güven daha sonrasında hijyendir. Yatak odalarının, yemeklerin ve kısacası ayak basılan nefes alınan her yerin hijyenine oldukça dikkat edilmektedir. Odalar nezih ve oldukça ferahtır. Öğrencilere internet imkânı sağlanmaktadır bu da derslerine fazlasıyla yardımcı olacaktır. Ayrıca derslerini etüt odalarının sağladığı konfor sayesinde rahatlıkla çalışabilmektedirler. Her katta banyo ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır. Tüm odalarda da televizyon, dolap ve çalışma masası bulunmaktadır. Bunlar öğrencilere sağlanan hizmetlerdir.

* Bayburt Kız Öğrenci Yurtları
* Bayburt Erkek Öğrenci Yurtları
* Yurtlar

bedava-yurt-sitesi

Bina Özellikleri

Oda Özellikleri

Hizmetler

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

salim utku kuzdan
24 Temmuz 2015 - 14:32

bayburt üni. iibf kamu (iö) yerleştirildim. yurt hakkında bilgilendirirseniz sevinirim. odalar kaç kişilik? yemek kaç ögün? depozit varmı? cemaat yurdumu? yurt fiyatı ve taksit varmı? üni.ye uzaklığı ne kadar?

yonetici
24 Temmuz 2015 - 15:28

Yurt sahipleri 3-4 senedir bu internet sitelerine telefon numaralarını bile eklemekten acizken sizin ihtiyaçlarınızı karşılayabileceklerini hiç sanmıyorum. Siz öğrencilere değer veren, sorularınıza yanıt alabileceğiniz başka bir yurt tercih edin bana göre.

İlgili Terimler :

Bayburt Erkek Öğrenci Yurtları

Özel Üyeler