Telefon Numaraları
Adres : Bankalar Caddesi, Eski Oruçoğlu Çarşısı, No 3 Merkez / Afyonkarahisar
E-Posta : -
Websitesi :

Pınar Kız Öğrenci Yurdu (Afyon)

Yurt Hakkında

Pınar Kız Öğrenci Yurdu Afyon Kocatepe Üniversitesi’ni kazanmış ve devam etmekte olan öğrencilerin özellikle tercih ettiği yurtlardan biridir. Çünkü yurt binası konum itibarı ile şehrin en merkez noktası olan bankalar caddesinde ve en işlek yerindedir. Bu sebeple öğrenciler gerek üniversite gerekse diğer yerlere ulaşımda hiçbir zorluk çekmezler, aynı zamanda şehrin her türlü sosyal ve kültürel imkânlarından da en güzel şekilde yararlanama fırsatı bulurlar.

Pınar Kız yurdunda odalar 1, 2, 3, 4,5 ve 6 kişilik olarak dizayn edilmiştir. Odalarda kablosuz ve sınırsız internet imkânı bulunmakta, lavabo, WC ve duş bulunmaktadır. Odalarda televizyonun da bulunduğu yurtta, mini buzdolabı, kablosuz ve sınırsız internette odalarda olan imkânlar arasındadır.

Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği verilen yurtta her iki öğün de açık büfe olarak verilmekte ve en seçici olan öğrencilerin bile öğünlerini en iyi şekilde geçirmeleri temin edilmektedir. Yurtta etüt salonu, kantin hizmeti, dinleme salonları bulunmakta ve telefon santrali de bulunmaktadır. 7/24 kesintisiz olarak sıcak suyun bulunduğu yurtta çamaşırhane hizmeti de mevcuttur. Ayrıca yurdun birinci katında buluna kuaför salonu da öğrencilerin hizmetindedir.

* Afyon Kız Öğrenci Yurtları
* Afyon Erkek Öğrenci Yurtları
* Yurtlar

Bina Özellikleri

Oda Özellikleri

Hizmetler

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Ayse
22 Aralık 2015 - 20:21

Tek kisilik odaniz ne kadar ve iki kisilik calisan kisiler kalabiliyor mu su anda bos yeriniz var mi sozlesme yapiyo musunuz

İlgili Terimler :

Afyon Kız Öğrenci Yurtları

Özel Üyeler