Telefon Numaraları
Adres : İzmir Yolu Cağış Kampüsü Üzeri, Kasaplar Mah. Helvacı Sk. No:58 Merkez / Balıkesir
E-Posta : -
Websitesi :

Prenses Kız Öğrenci Yurdu (Balıkesir)

Yurt Hakkında

Adımızdan da anlaşılacağı gibi kızlarınız bizim prenseslerimizdir. Onları burada prensesler gibi bakacağımıza ve koruyup kollayacağımıza emin olabilirsiniz. Yani sizin gözünüz gibi baktığınız gözünüzden sakındığınız yavrularınıza bizler de aynı koruma iç güdüsü ile yaklaşıyoruz. Gözünüz arkada kalmasın diye emek ve sabırla çalıştığımız Prenses Kız Öğrenci Yurdu çocuklarınız daima hep ileriye götürmek için değişik olanaklarıyla onlara farklı kapılar açıyor.

Öğrenciler bütün yıl boyunca canını dişine takıp yılmadan, yorulmadan ve pes etmeden sınavlara hazırlandılar. Bu emek ve çabalarının karşılığı sonucunda da hak ettikleri ve istedikleri okulu kazandılar. Bunların hepsi bittikten sonra son adım kazandığı şehirde ne yapacakları kendilerine uygun ve güzel bir ortam nasıl sağlayacakları sorularına yanıt aramaya geldi. Sonuç olarak bu gibi sorular ve sorunlar öğrencilerin ve onların ailelerinin gelecek konusunda kaygılanmasına yol açıyor. Fakat artık bunlar Prenses Kız Öğrenci Yurdu sayesinde sorun olmaktan çıkıyor. Çünkü Prenses Kız Öğrenci Yurdu sağladığı güzel imkanlar ile biricik kız evlatlarınızın eğitim maratonunda hep yanında oluyor. Hem yatakhanenin hem yemekhanenin hem de çalışma odasının birinci sınıf kalitesi öğrenciyi her açıdan rahatlatıyor ve onlara eşsiz koşullarda yaşama olanağı sunuyor.

Derslerden ve sınavlardan canınız sıkıldı ve şöyle güzel bir spor merkezi olsa da hem kafam hem de vücudum rahatlasa diyorsunuz. İşte Prenses Kız Öğrenci Yurdu tam da bu özelliği ile öğrencilerin yüzünü gülümsetmeye yardımcı oluyor. Spor yapmanıza ve bir nebze olsun rahatlamanıza imkan veren spor odası öğrencilerin bedensel ve ruhsal olarak da keyif almalarına katkıda bulunuyor. Hem güvenilir ortamı hem de sağladığı güzel özellikleri ile Prenses Kız Öğrenci Yurdu eğitim hayatınızın kaliteli geçmesi için sizlerin yanında oluyor.

* Balıkesir Kız Öğrenci Yurtları
* Balıkesir Erkek Öğrenci Yurtları
* Yurtlar

Bina Özellikleri

Oda Özellikleri

Hizmetler

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :

Balıkesir Kız Öğrenci Yurtları

Özel Üyeler