Reklam & Özel Üyelik

TELEFON REKLAM 50 TL

Yurt sayfanızda yurdunuzla ilgili bir açıklama ve yurdunuzun telefon numaraları yer alır. Telefon numaranız olmadan sayfanızın hiçbir anlamı olmayacaktır. Sizi arayanların size ulaşması için kesinlikle en azından telefon reklam vermenizi tavsiye ederiz.

GENEL REKLAM 100 TL

Yurt sayfanızda yurtdunuzla ilgili bir açıklama, yurdunuzun telefon numaraları, yurt özellikleriniz, haritanız ve internet siteniz yer alır. Ayrıca sayfanızda yurtdunuzun 1 fotoğrafı gösterilir. Sayfanızdaki fotoğraf sayısına göre bu hizmetin ücreti artmaktadır. 7 fotoğraf gösterilecekse 150 TL, 14 fotoğraf gösterilecekse 200 TL reklam ücreti alınır. 150 ve 200 TL’lik reklam seçeneklerinde kategorilerde özel üye olarak gösterilirsiniz, ancak 100 TL’lik reklamda bu özellik bulunmaz.

ÖZEL REKLAM 300 TL

Bu reklam çalışması “Genel Reklam” çalışmasında yer alan tüm özellikleri kapsamaktadır. Bununla birlikte yurt sayfanız ve kategoriniz için çeşitli tanıtım yazıları ve seo çalışmalarını da içerir. Ayrıca farklı internet sitelerinde reklamınız yapılır. Google arama sonuçlarını iyileştirmeye yönelik bir çalışmadır ve kesinlikle tavsiye edilmektedir. Ayrıntılı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

SEO YURT REKLAMI

SEO Yurt Reklamı çok özel bir reklam çeşidimizdir. Türkiye’de sadece e-yurtlar.com tarafından gerçekleştirilmektedir ve en faydalı reklam çalışmasıdır. Her şehir için sadece 1 yurda yapılabilmektedir.

Bu reklam çeşidinde sizin için bir domain alınmaktadır. Yurt bilgileriniz, resimleriniz, telefon numaralarınız, yurt özellikleriniz vb. bu siteye yerleştirilmektedir. Site hosting hizmeti, güvenlik, yedek alımı vb. hizmetler bizim tarafımızdan sağlanmaktadır.

Sitenizi oluşturduktan sonra çeşitli SEO çalışmalarıyla yurt sıralamanız yükseltilmektedir. Size en çok faydayı sağlayacak olan aramalarda Google’da ilk sıralarda yer alırsınız. Şuana kadar kiralanan 2 sitemiz olmuştur. Şehriniz için böyle bir çalışma yapmamızı ayrıca isteyebilirsiniz.

SEO YURT REKLAMI ÖRNEKLERİ (EN İYİ REKLAM GARANTİSİ)

KIBRIS : www.kibrisyurtlar.org   (Kiralandı)
KOCAELİ : www.kocaeliyurtlari.gen.tr   (Kiralandı)
AYDIN : www.aydinyurtlar.gen.tr   (Teklif Ver – 0554 821 31 51)
AMASYA : www.amasyaogrenciyurtlari.com (Teklif Ver – 0554 821 31 51)
BARTIN : www.bartinpansiyon.com (Teklif Ver – 0554 821 31 51)

NOT: Reklam ücretleri şehirden şehire değişmektedir. Reklam alırken size sağlayacağımız faydayı gözönünde bulundurmaktayız. En uygun fiyat, en iyi hizmet temel prensibimizdir.

Türkiye’nin en iyi yurtlar sitesinde sizde yerinizi alın…

Reklam ve üyelik ile ilgili her türlü sorunuz için lütfen bize ulaşınız…

Hasan Günal
0554 821 31 51
www.e-yurtlar.com