Telefon Numaraları
Adres : Cumhuriyet Mah. Park Sok. Belediye Benzinliği Karşısı, Etibank Park İçi - 16500 Mustafakemalpaşa / Bursa
E-Posta : -
Websitesi :

Simge Kız Öğrenci Yurdu (Bursa)

Yurt Hakkında

Simge Kız Öğrenci Yurdu Milli Eğitim Bakanlığına bağlı özel bir yurttur. Yurt binası depren yönetmeliğine uygun bir şekilde inşa edilmiştir. Yurttaki kurallar MEB tebliğlerine bağlı olarak oluşturulmuştur. Yurt içindeki tüm faaliyetler profesyonel idareciler tarafından yürütülmektedir. Bina kapasitesi 87 kişiliktir. Odalar iki kişilik ve dört kişilik olmak üzere iki çeşittir. Her bir odada özel banyo ve wc vardır.  Odalar öğrencinin ihtiyacı olabilecek her türlü donanıma sahiptir.

Simge Kız Öğrenci Yurdu öğrencilerinin disiplinli ve sessiz bir ortamda düzenli olarak ders çalışabilmesi için etüt odalarını oluşturmuştur.  Öğrencilerin huzur bulması için ve hoş vakit geçirmesi için dinlenme odalarına yer verilmiştir. Aynı zamanda öğrenciler boş zamanlarını yurdun bahçesinde de geçirebilmektedir. Bahçe ona göre tasarlanmıştır. Yurtta kablosuz internet sistemi vardır. Yurt sakinleri kablosuz internetten istedikleri zaman sınırsız olarak yararlanabilmektedir. Yurt merkezi sistemlidir. 24 saat sıcak su hizmeti merkezi kalorifer sistemi ve güneş enerjisi sistemi ile sunulmaktadır. Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği kadrolu özel aşçılar tarafından hazırlanmaktadır.

Yurttaki güvenlik hizmeti titizlikle verilmekte uzman personel tarafından kontrol edilmektedir. Öğrencilerin yakınları ile rahat bir şekilde iletişime geçip haberleşebilmesi için kontörlü sabit telefonlar bulunmaktadır. Yurtta dijital uydu antenli televizyon izlenebilmektedir. Bina odaları ve katlar bayan temizlik ekibi tarafından her gün düzenli olarak temizlenmektedir. Öğrenciler özel çamaşırhanede her gün çamaşırlarını yıkayabilme imkanı bulmaktadır. Ayrıca öğrenciler çamaşırlarını ütülemek için katlarda özel olarak ayrılmış ütü alanlarını istedikleri zaman kullanabilmektedir. Bina güvenliği kapalı devre güvenlik sistemi ile 24 saat boyunca kontrol altındadır. Binada olası durumlar için yangın merdiveni de bulunmaktadır.

* Bursa Kız Öğrenci Yurtları
* Bursa Erkek Öğrenci Yurtları
* Yurtlar

bedava-yurt-sitesi

Bina Özellikleri

Oda Özellikleri

Hizmetler

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :

Bursa Kız Öğrenci Yurtları

Özel Üyeler