Telefon Numaramız Neden Yazmıyor?

E-yurtlar.com ‘a özel üye olmayan yurt, öğrenci evi, apart ve pansiyonların telefon numaraları sitede yer almaz. Eğer sayfanızda telefon numaralarınızın yer almasını istiyorsanız;

1 YILLIK ÜCRET : 50 TL ‘dir.

KONUYLA İLGİLİ AYRINTILI BİLGİ İÇİN BİZİ ARAYINIZ…

0554 821 31 51

Neden Telefon Numaralarımızı Yayınlamanız İçin Ücret Ödememiz Gerekiyor?

Çünkü e-yurtlar.com ücretsiz olarak reklamınızı yapmaktadır. Telefon numaranız dışında yurt, pansiyon, apart ve öğrenci evlerine ait tüm bilgiler ücretsiz olarak yayınlanmaktadır. Eğer sayfanızın yeteri kadar ziyaret edildiğini düşünmüyorsanız ya da sayfanızı ziyaret edenlerin size ulaşmak isteyeceklerini düşünmüyorsanız bu ücreti ödemek zorunda değilsiniz.

Telefon Numaralarımızın Yayınlanması Bize Ne Kazandırır?

E-yurtlar.com Türkiye’nin en iyi yurt sitesidir. Ücretli ve ücretsiz olarak sitemizde tüm yurtların tanıtımı yapılmaktadır. Çeşitli internet sitelerinde sitemizin reklamları yayınlanmaktadır. Sitemiz yüksek ziyaretçi sayısına sahiptir. Doğal olarak sayfanız öğrenciler ya da velileri tarafından ziyaret edilecektir. Hem öğrenciler, hem velileri hemde sizinle iletişim kurmak isteyen kişi ve kurumlar için sayfanızda telefon numaralarınızın yer alması önemlidir.

Ayrıca sayfanızda telefon numaranız yer aldığında diğer yurtların reklamı sayfanızda çıkmaz.

Özel Üyelik Seçenekleriniz Nelerdir?

Telefon numaralarınızın yayınlanması özel üye olduğunuzu göstermez. Özel üyelik ücretleri bulunduğunuz şehire göre değişmektedir.

Her türlü soru ve sorunlarınız için lütfen bizimle iletişim kurun,

İletişim numaramız: 0554 821 31 51

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Ayla
07 Temmuz 2013 - 11:16

yurt sayfamızda telefon numaralarımızın görünmesini istiyoruz. e-posta adresimize ödeme bilgilerinizi gönderirseniz ödemenizi yapalım. teşekkürler.

yonetici
07 Temmuz 2013 - 16:17

Merhaba Ayla Hanım, ödeme bilgileri e-posta adresinize gönderilmiştir. Ödeme yaptıktan sonra telefon numaralarınızı belirtirseniz yurt sayfanıza numaralarınız eklenecektir.

Saygılarımızla.

turgut
02 Eylül 2013 - 19:59

yurtların telefon numaralarını görebilmemiz için para mı vermemiz gerekiyor?

yonetici
02 Eylül 2013 - 22:42

hayır. yurt sahipleri ya da yetkilileri yurtlarının telefon numarasının sitede yer alması için ödeme yapmak zorundalar. ziyaretçiler sadece özel üye yurtların telefon numaralarını görebilirler.

yurtlar yerine hergün bizi arıyorlar. yurtların numaralarını istiyorlar. bizde burada bir hizmet veriyoruz. yıllık 50 tl hiçbir şey değil yurt sahipleri için, ancak siteyi ve ziyaretçileri bu kadar önemsemiyorlarsa sizinde o yurtla iletişim kurmanıza gerek yok demektir. numarası olan yurtlarla iletişime geçin lütfen.

İlgili Terimler :