Telefon Numaraları
Adres : Haydar Çavuş Mah. Saatçiler Sok. No:19 Sevgiyolu - Bandırma / Balıkesir
E-Posta : -
Websitesi :

Yakamoz Kız Öğrenci Yurdu (Balıkesir)

Yurt Hakkında

Genellikle öğrenciler ve aileleri yurt kavramına ön yargı ile yaklaşırlar ve acaba çocuğum rahat edecek mi koşulları nasıl soruları hep zihninde kalan ve cevaplanamayan sorular olmuştur. Fakat bu sorular ve endişeler Yakamoz Kız Öğrenci Yurdunun koşullarını duyduğunuzda tamamen yersiz olacaktır. Verdiği çok çeşitli hizmetle ve öğrencileri eğitim serüveninde yalnız bırakmayan tavrıyla Yakamoz Kız Öğrenci Yurdu kız evlatlarınızın bu çıktığı uzun yolda hiç yorulmadan dinlenmelerini sağlayan bir yurt olacaktır.

Yurdun en güzel özelliklerinden bir tanesi de şehir merkezine yakınlığıdır. Diyelim ki çocuğunuza para gönderdiniz ve çocuğunuz da acil ihtiyacı var. Hemen 5 dakika mesafedeki bankaya gidip parasını gönül rahatlığı ile çekmesine olanak sunacaktır. Ayrıca hem yemekte olsun hem temizlikte olsun hijyen kurallarına çok önem vermekteyiz. Her gün odaların temizliğine ve kısacası çocuğunuz dolaştığı ve el sürdüğü her yerin ve her şeyin temizliğine titizlikle yaklaşmaktayız. Çocuğunuzun sağlıklı bir ortamda yaşaması için inanılmaz bir gayretle işimizi yapıyoruz.

Aslında çocuklarınızı burada büyütüyoruz demek çok doğru bir cümle olur herhalde. Çünkü çocuğunuz eğitim hayatını burada gerçekleştiriyor ve burada yetişiyor ve bizde senelerin verdiği bilgi birikimi ve tecrübe ile çocuklarınızın eğitim hayatlarını güzel bir şekilde geçirmeleri için titizlikle çalışıyoruz. Onların gözlerinde sevgiden örülü ışık görmek ve yüzlerindeki tebessümü bir kat daha arttırmak aslında esas olarak istediğimiz şey. Onlar için bir anne, baba veya çok sevdiği bir yakını olabilirsek biz iş ahlakımızı gereği gibi yerine getiriyoruz demektir. Şuna samimiyet ile inanabilirsiniz ki onların hem derslerindeki hem de hayattaki başarıları onların çok sevdiği aileleri kadar bizleri de çok mutlu ediyor ve yakından ilgilendiriyor.

* Balıkesir Kız Öğrenci Yurtları
* Balıkesir Erkek Öğrenci Yurtları
* Yurtlar

Bina Özellikleri

Oda Özellikleri

Hizmetler

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :

Balıkesir Kız Öğrenci Yurtları

Özel Üyeler