Telefon Numaraları 0553 278 75 05
0544 435 32 39
Adres : Bahçeşehir Mh. 66100 Merkez / Yozgat
E-Posta : -

Yozgat Erkek Öğrenci Evleri

2
2
2
2
2

Yurt Hakkında

Sınavlara girerek aldıkları puanlar ile  Yozgat Bozok Üniversitesi’ni tercih eden öğrenci arkadaşlarımızın, büyük sorunlarından olan ev problemlerine çözüm üretmek için Yozgat Erkek Öğrenci yurdumuzu açmış bulunmaktayız. Bir öğrencinin isteklerini karşılayabilecek tüm imkanları dahil ettiğimiz yurdumuzda sizlere, güvenli, huzurla yaşanabilir bir ortam sağladık.

Ankara’nın komşusu olan ve üniversite açısında oldukça kaliteli ve düzgün bir şehir olan şehrimiz Yozgat’a, her yıl binlerce öğrenci gelmekte ve burada öğrenimlerini sürdürmektedir. Öğrenciler evin ihtiyaçlarını karşılama imkanı  olmadığı ve yurtların daha avantajlı olması sebebiyle yurtları tercih etmektedirler. Özellikle erkek öğrencilerin evlerde yaşama şartlarını sağlayamaması ve yurtlarda gerekli hizmetlerin düzenli olarak verilmesi sebebiyle evden daha çok yurtları tercih etmeleri daha mantıklı bir seçimdir.

Yozgat ilinde lider yurtlardan biri olan, Yozgat Erkek Öğrenci yurdumuz, 65 Kişilik öğrenci kapasitesi, tercihe göre 1 – 2 – 3 ve 4 kişilik odalar sunmaktadır. Tüm gününü geçirebileceği odasını özel olarak dizayn ettiğimiz öğrenci odalarında, ahşap dolaplar, ders çalışma masaları, merkezi sistemli televizyon bulunmaktadır. Yemek konusunda da il içerisinde adını duyuracak yeniliklere imza atan yurdumuzda sabah kahvaltınızı yapabilir, akşam yemeğinizi yiyebilirsiniz. Mevsimlere göre değişen ve özel olarak planladığımız yemek menümüz ile ev sıcaklığından mahrum kalmadan yemeklerinizi zevkle yiyebilirsiniz. Ayrıca yurt bahçesinde yer alan gözleme evimizden gün boyu yararlanabilirsiniz. Hijyen ve temizlik konusunda büyük bir başarı elde eden işletmemiz, öğrencilerimize ferah ve huzurlu bir ortam sağlamaktadır.

Temizlik konusunda üstün bir anlayışımız bulunmaktadır. Odalarımız haftalık planlanan tarihlerde temizlenmekte, çarşaflar düzenli olarak yenilenmektedir. Yaptığımız yeniden düzenlemeler ile yurdun tuvalet, banyo, oda ve koridorlarına yenilikler getirilmiş olup, günümüze modernize edilmiştir.

Isınma gibi problemi olmayan yurdumuzda, kalorifer sistemi hava durumuna göre değişmektedir. Kış dönemlerinde kaloriferlerimiz sürekli yanmakla beraber, hiçbir şekilde ısı problemi yaşatmadan öğrencilerimize sıcak bir yuva sunmaktayız.

Yurdumuza kayıt olmak için sitemiz içerisinde gerekli bilgiler verilmiş olup, burada belgeleri indirip, çıktı alıp gerekli belgeleri doldurduktan sonra bize elden ulaştırabilirsiniz.

Yozgat Erkek Öğrenci Yurdu olarak, şehrimize gelecek tüm öğrencilerimize öğrenim dönemlerinde başarılar diler, yurdumuzu tercih etmeleri durumunda başarılarına katkıda bulunmaktan onur duyarız.

* Yozgat Erkek Öğrenci Yurtları
* Yozgat Kız Öğrenci Yurtları
* Yurtlar

Bina Özellikleri

dinlenme_odasikafeteryaetud_odasicamasir_odasitv_odasicizim_odasideprem_raporubahcekutuphaneutu_odasiyangin_alarmiyangin_merdivenikantinmutfaksu_deposuotopark

Oda Özellikleri

dinlenme_odasibanyo_wctv_uydu24saatinternetkisisel_dolapoda_telefonuortopedik_yatak

Hizmetler

sabah_kahvaltisiaksam_yemegikamera_kayittemizlik24_saat_sicak_suguvenliksinema_odasiligtv24_saat_yoneticiparmak_izi_okumaacik_bufemasa_tenisisatrancoyun_odasi

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :

Yozgat Erkek Öğrenci Yurtları

Özel Üyeler